Horoskop na wrzesień 2016 dla Bliźniąt

Władca Waszego znaku, Merkury, rozpoczął swoja wsteczna wędrówkę i będzie się cofał do 21 września, wyznaczając niekorzystny czas na zakup sprzętu elektronicznego oraz w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji. Ważne papiery i dokumenty mogą się gubić, a spotkania nie dojść do skutku w wyznaczonym terminie. Wstrzymajcie się od podejmowania istotnych życiowych decyzji, bo kiedy 22 września Merkury ruszy do przodu, będziecie mieć tendencje do wycofania się z podjętych w tym czasie zobowiązań. Najbliższe trzy tygodnie będą natomiast znakomite dla weryfikacji rozpoczętych projektów i zadań, które wymagają poprawek.

Dzień 1 września okaże się początkiem nowego etapu w pracy zawodowej lub w dziedzinie życia rodzinnego, trzeba będzie przystosować się do zmian i ograniczeń z tym związanych, nie przejmujcie się jednak, w końcu wyjdziecie na prostą, nie zabraknie Wam sił ani zapału, szczególnie w drugiej połowie miesiąca, kiedy pozostaniecie pod wpływem trygonu Merkurego do Plutona.

9 września Jowisz, planeta szczęścia i dostatku, zmieni znak i wkroczy do Wagi, co okaże się szczególnie istotne dla Bliźniąt urodzonych w maju – możecie liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności, perspektywę podróży zagranicznej, oczarowanie lub miłość od pierwszego wejrzenia, informację o narodzinach potomka i inne tego typu przyjemności.

Dla pozostałych Bliźniąt dni między 10 a 18 września okażą się najtrudniejsze, pełnia w Rybach, do której dojdzie 16 września, połączona z zaćmieniem Księżyca, może pokrzyżować Wam plany zawodowe – planety ostrzegają, aby nie wchodzić w relacje z pozycji żądań i wymagań, bo wywołacie konflikt, na którym Wy sami najwięcej ucierpicie, czekajcie na korzystny dla Was czas, który nadejdzie po 22 września, kiedy Słońce wkroczy do znaku Wagi, a Merkury zmieni bieg i ruszy do przodu. W ostatnim tygodniu września uda Wam się rozwiązać każdy problem i przeprowadzić swoją wolę.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.