Horoskop na wrzesień 2016 dla Lwa

Nów i zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 1 września, może wpłynąć niekorzystnie na stan konta niektórych Lwów – nie dokonujcie w tym dniu większych przelewów, powstrzymajcie się też od wydatków na środki komunikacji i sprzęt elektroniczny. Osoby urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku mogą też sobie odpuścić wszelkie gry losowe, przynajmniej do 4 września. Uważajcie na kręgosłup, nie ryzykujcie w żadnej dziedzinie i unikajcie spekulacji, warto też w tym czasie zadbać o zdrowie i zrobić niezbędne badania.

Od 5 września sytuacja ulegnie poprawie, znajdziecie w sobie siłę, aby stawić czoło wszelkim trudnościom, w czym wspomagać Was będzie trygon Słońca do Plutona. Uda się odzyskać stracone pieniądze lub spłacić karty kredytowe, co znacznie poprawi samopoczucie.

9 września do znaku Wagi wkroczy rozdający łaski Jowisz, w tym miesiącu okaże się to szczególnie szczęśliwym wydarzeniem dla Lwów urodzonych między 23 a 25 lipca – możecie spodziewać się przychylności losu w planowaniu podróży zagranicznych, rozpoczęciu lub kontynuowaniu z pozytywnym skutkiem nauki na prestiżowych uczelniach wyższych oraz we wszelkich innych gratyfikacjach związanych z komunikacją międzyludzką.

Pozostałe Lwy aż do 22 września pozostaną pod wpływem kwadratury Słońca do Marsa, co wpłynie na was pobudzająco i skłoni do bardziej aktywnych starań o poprawę warunków bytowych. Czas jednak nie jest sprzyjający spekulacjom, nie liczcie na łatwą wygraną, nie dajcie się również sprowokować do zbyt agresywnych działań. Fart w grach hazardowych przyświecać będzie tylko niektórym Lwom urodzonym w drugiej dekadzie znaku i to pod warunkiem, że wykażą się większą niż zwykle odwagą. Planety radzą, aby zachować spokój i nie wymagać zbyt wiele od nieposłusznych dzieci, każdy wiek ma swoje prawa, siłą niczego nie uda się uzyskać. Na niepewne finansowe inwestycje uważajcie szczególnie w dniach 16-17 września, kiedy pozostaniecie pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Ryb, niestety łatwo Was będzie w tym czasie oszukać, więc powstrzymajcie się od ważnych decyzji mających wpływ na stan Waszego konta.

22 września Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, tworząc koniunkcję z przynoszącym szczęście i uznanie Jowiszem, jednocześnie Merkury w Pannie zmieni bieg na prosty. Ostatni tydzień września zapowiada się szczególnie promiennie dla Lwów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku – spodziewajcie się podwyżki, awansu oraz innych darów od losu, propozycji wyjazdów zagranicznych czy rozpoczęcia studiów na prestiżowych uczelniach.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.