Horoskop na wrzesień 2016 dla Byka

Na początku miesiąca warto upomnieć się o pieniądze, które Wam się należą, nie róbcie jednak niczego na siłę, bo zrazicie do siebie kogoś, na kim Wam zależy. Saturn w Strzelcu w trudnej konfiguracji ostrzega Byki urodzone na przełomie kwietnia i maja przed zaciąganiem kolejnych kredytów, szczególnie w pierwszych dniach września – nów Księżyca i zaćmienie Słońca w Pannie może wywołać w Was skłonność do ryzyka i nietrafionych spekulacji. Cofający się aż do 21 września Merkury jest niekorzystny dla inwestycji i zakupów związanych z komunikacją, takich jak sprzęt elektroniczny czy samochód.

Do 5 września liczcie się z ograniczeniami i nadmiarem obowiązków, którym musicie sprostać. Wenus przebywająca aż do 23 września w znaku Wagi sprawi jednak, że odzyskacie energię, ogarnie Was pragnienie poprawy wyglądu, zadbacie o swój wizerunek bardziej niż zwykle.

Między 5 a 9 września nadrobicie w pracy wszelkie zaległości, w czym wesprze Was sekstyl Wenus do Saturna, dni między 9 a 13 natomiast okażą się istotne dla poprawy zdrowia, nie ulegajcie jednak w tym czasie pokusie zmiany diety, leków lub zaleceń lekarskich, bo terapia, którą obecnie stosujecie, jest tą właściwą. 9 września do znaku Wagi zawita przynoszący szczęście i uznanie Jowisz, wpłynie to na przedstawicieli znaku Byka urodzonych w pierwszej dekadzie znaku stymulująco w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej oraz poprawy warunków pracy, zaznaczy się także większa niż zwykle dbałość o przedmioty piękne, zapragniecie otoczyć się przedmiotami eleganckimi i wygodnymi, obudzi się w Was artysta.

Między 14 a 22 września sekstyl Wenus do Marsa przypomni o miłości, zaczniecie korzystać z życia, biegać na randki. Uważajcie, aby w pogoni za ekscytacją nie stracić czegoś ważniejszego, opozycja Wenus do Urana oraz zaćmienie Księżyca w Rybach, do którego dojdzie 16 września, ostrzegają bowiem, że będziecie mieć tendencję do podejmowania decyzji uczuciowych i finansowych pod wpływem nagłego impulsu – cofający się Merkury mówi, że w końcu zaczniecie tego żałować.

Kiedy 22 września Słońce wkroczy do znaku Wagi i utworzy koniunkcję z Jowiszem, a następnego dnia Wenus przesunie się do znaku Skorpiona, poczujecie, że szczęście Wam sprzyja nie tylko w miłości, otwórzcie się więc na dary losu, które nadejdą na przełomie września i października podczas trygonu Wenus z Neptunem.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *