Horoskop na wrzesień 2016 dla Barana

Miesiąc rozpocznie się z przytupem, bo układ planetarny zapowiada kłopoty ze zdrowiem własnym lub kogoś z otoczenia. Nie oznacza to, że macie zacząć się przejmować i szukać w sobie nieistniejących chorób, ale ostrzega przed nadmiernym szafowaniem swoją energią i zachęca do zadbania o lepsze samopoczucie. Nowa, zdrowsza dieta potrafi zdziałać cuda, a rezygnacja z przetworzonych potraw i byle jakiego, szybkiego  jedzenia, wyjdzie Wam na dobre. To również dobry czas do rozpoczęcia diety odchudzającej, w pogoni za piękną sylwetką nie przesadzajcie jednak z nadmiernym wysiłkiem i wyczynowymi sportami. Każdy rodzaj ograniczeń wyjdzie Wam na dobre, planety radzą aby zwolnić, bo biegniecie przez życie zbyt szybko.

Od 5 września zaczniecie w pracy toczyć skuteczną walkę, której celem ma być polepszenie warunków pracy, wszelkie negocjacje jednak okażą się trudne, rozpocznie się spór o władzę. Wenus w przeciwległej Wadze zachęca do kompromisów, szczególnie w sprawach zawodowych, przyda się Wam podstawowa umiejętność sztuki dyplomacji.

Do 12 września w sprawy uczuciowe wkradnie się chłód i rezerwa, w sercu pojawią się wątpliwości wywołane zazdrością – uspokójcie się, partner jest Wam oddany, po prostu absorbują go inne sprawy. 9 września Jowisz opuści Pannę i wkroczy do znaku Wagi, w którym pozostanie przez  najbliższy rok – oznacza to dla Was czas rozwoju wszelkiego rodzaju relacji partnerskich, tak osobistych jak i biznesowych. Wolne Barany urodzone w między 21 a 24 marca zaczną skakać z kwiatka na kwiatek i otoczy je wianuszek adoratorów, pamiętajcie, że „dobrze się widzi tylko sercem”, a ilość zwykle nie przechodzi w jakość.

Druga dekada września okaże się mocno energetyczna, nie zabraknie Wam zapału tak w dziedzinie zdobywania męskich lub damskich serc, jak i we wszystkich innych sprawach. 16 września pełnia połączona z zaćmieniem Księżyca w Rybach, napełni Was niepokojem. Może się okazać, że trzeba się zaopiekować chorą osoba lub sami dostrzeżecie w sobie jakieś niepokojące objawy – spokojnie, liczcie się z tym, że wszystkie badania trzeba będzie powtórzyć, trygon Marsa do Urana pozwoli Wam wyjść obronną ręką z każdej trudności. W pracy szykuje się rewolucja, uda się znaleźć dobre rozwiązanie dla spraw, które do tej pory sprawiały trudności.

22 września Słońce wkroczy do znaku Wagi i oświetli swym blaskiem sprawy partnerstwa, nadejdzie czas sprzyjający spotkaniom, spodziewajcie się licznych randek, nagłych przypływów uczuć. Towarzysko będziecie rozchwytywani, szczególnie w ostatnich dniach miesiąca, podczas koniunkcji Jowisza ze Słońcem. To również odpowiedni czas dla rozpoczęcia kształcenia.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *