Horoskop na sierpień 2016 dla Wodnika

Od początku sierpnia Uran wejdzie w retrogradację i będzie się cofać do końca roku, co pozwoli Wam zrobić krok do tyłu, być może wrócić do ludzi i miejsc, w których wydarzyło się coś istotnego, przyjrzeć się z dystansem samemu sobie i wprowadzić niezbędne poprawki do własnych przekonań. Ten czas jest Wam również potrzebny, aby złapać oddech zanim po raz kolejny rzucicie się w wir nowych, rewolucyjnych pomysłów.

2 sierpnia natomiast nów Księżyca w przeciwległym znaku Lwa pozwoli Wam rozpocząć zawodowy projekt, który dzielić będziecie z przyjaciółmi, jeśli natomiast przebywacie aktualnie na urlopie, poznacie kogoś, z kim połączy Was długotrwała relacja. Najlepiej w tym czasie dogadacie się z osobami starszymi, posiadającymi już spore doświadczenie życiowe. Tego samego dnia Mars opuści znak Skorpiona i wejdzie do Strzelca, sprawy zawodowe przestaną Was tak bardzo niepokoić, złapiecie większy luz i zajmiecie się tym, co lubicie robić.

Do 3 sierpnia będziecie prowadzić bujne życie towarzyskie, możliwy jest również zastrzyk dodatkowych pieniędzy. Pierwsze dni sierpnia okażą się korzystne dla zaręczyn, ślubów oraz długotrwałych zobowiązań.

Kiedy 5 sierpnia Wenus opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, sprawy miłości odsunięcie na dalszy plan, popsują się również stosunki z przyjaciółmi. Nie będziecie się tym jednak przejmować, bo jest to znakomity czas na odpoczynek z dala od ludzi i zgiełku, jaki tworzą. Pojawią się przejściowe problemy finansowe, które potrwają do połowy miesiąca, jednak dni między 15 a 20 sierpnia pozwolą Wam zrealizować każde marzenie, nawet jeśli trzeba za nie słono zapłacić. Pojawi się możliwość zawiązania niebanalnej przyjaźni, spotkacie ludzi, od których wiele zależy, zaangażujecie się w działalność twórczą, zaczniecie tryskać pomysłami.

Pełnia Księżyca w Waszym znaku, do której dojdzie 17/18 sierpnia, wywoła emocje, nad którymi powinniście nauczyć się panować, tym razem jednak będzie to pozytywna ekscytacja, związana z zadaniami, jakich się podjęliście.

22 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, ostatni tydzień sierpnia wiązać się będzie ze sprawami bankowymi, międzynarodowymi ubezpieczeniami oraz uporządkowaniem finansów. Będziecie musieli zacisnąć pasa, bo sprawa nie przedstawia się zbyt różowo. Osoby, które uważaliście za przyjaciół, mogą Was rozczarować, poczujecie się przemęczeni i przepracowani. Planety radzą nie przejmować się tak bardzo problemami innych, wrzucić na luz i nie pozwolić się wykorzystywać.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.