Horoskop na sierpień 2016 dla Ryby

Neptun przez cały miesiąc tworzy nieprzyjemną kwadraturę z Saturnem, co zapowiada problemy natury zawodowej, głównie dla Ryb z drugiej dekady znaku, szczególnie jeśli domeną Waszej aktywności jest szeroko pojęta twórczość. Ostatnio źle znosicie ograniczenia, co powoduje frustrację i nie wróży zbyt dobrze karierze.

Negatywne odczucia źle wpływają na Waszą cerę, będziecie więc mieli tendencję do różnych wyprysków i chorób skóry. Zamiast biegać z każdym pryszczem do dermatologa, zafundujcie sobie relaks w SPA lub wybierzcie się na wakacje i postarajcie oderwać się chociaż na chwilę od uciążliwych obowiązków. Zadbajcie o urodę i dobre samopoczucie, przestańcie się zajmować innymi, zatroszczcie się o samych siebie. Okaże się to szczególnie potrzebne, kiedy Wenus opuści znak Lwa i wejdzie do przeciwległego znaku Panny, miłość zamiast Was uskrzydlić wywoła tylko niepotrzebne spięcia i frustracje, do czego przyczyni się kwadratura z Marsem, a następnie Saturnem. Poczujecie się samotni i opuszczeni, a stan taki trwać będzie do 15 sierpnia.

Między 15 a 20 sierpnia natomiast możecie spodziewać się przepływu pieniędzy przez Wasze konto, okaże się to korzystne bez względu na to czy wydacie, czy też otrzymacie pieniądze. Możliwe jest uzyskanie kredytu, retrogradacja Urana w domu Waszych finansów wskazuje jednak, że prawdopodobna jest również spłata zobowiązań.

Trygon Wenus do Plutona zapowiada namiętne związki, zazdrość i nadmiar emocji, który dodatkowo podkręci pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 17/18 sierpnia. Do 21-go uważajcie na zdrowie, szczególnie osłabione możecie mieć serce.

Kiedy 22-go sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do przeciwległej Panny, priorytetowe okażą się sprawy umów i partnerstwa biznesowego oraz osobistego. Ostatni tydzień sierpnia jest dobry dla wyjazdów zagranicznych i kontaktów międzynarodowych, natomiast w pracy spodziewajcie się kryzysu. Osoby starsze z Waszego otoczenia mogą zachować się wobec Was w sposób bezwzględny, nie zwracajcie na to uwagi, zajmijcie się tym, co sprawia Wam największą przyjemność.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *