Horoskop na sierpień 2016 dla Koziorożca

Trygon Słońca do Saturna w pierwszych dniach sierpnia pozwoli Wam rozpocząć miesiąc pracowicie i efektywnie. Konieczność opieki nad starszą osobą okaże się nie tak uciążliwa, jak Wam się wydawało. Kontakty z przełożonymi wyjdą na prostą, uda Wam się ustalić priorytety z korzyścią dla wszystkich. Kluczem do przyszłych sukcesów okażą się sumienność, konsekwencja oraz odpowiedzialność.

5 sierpnia Wenus opuści znak rozrywkowego Lwa i przesunie się do pracowitej Panny, łatwiej więc ułożą się przedsięwzięcia zawodowe wymagające systematyczności. W dziedzinie uczuć natomiast aż do 10 sierpnia wystąpi nerwowość oraz impas, wywołane kwadraturą Marsa do Wenus, ogarnie Was niecierpliwość i chęć zdominowania partnera. Kiedy natomiast Wenus utworzy kwadraturę z Saturnem w opozycji do Neptuna, na drodze realizacji marzeń staną poważne przeszkody, które wywołają frustrację. Nastrój taki potrwa do 15 sierpnia, kiedy Saturn, władca Waszego znaku, zmieni bieg i ruszy do przodu, od tego momentu będzie już tylko lepiej, chociaż zmiany nastąpią w zwolnionym tempie.

Od 15 do 20 sierpnia trygony Słońca do Urana oraz Wenus do Plutona w połączeniu z pełnią Księżyca w Wodniku uświadomią Wam potrzeby finansowe, niezbędne do realizacji marzeń. Jeśli staracie się o kredyt, w tym czasie uda się Wam go uzyskać, szczególnie na potrzeby mieszkaniowe. Koziorożce z drugiej dekady znaku mogą zapłonąć namiętnością, trudną do zaspokojenia. Nie ulegajcie zazdrości, bo do niczego dobrego Was nie doprowadzi.

Ostatnia dekada sierpnia wiązać się będzie z kontaktami międzynarodowymi, być może wybierzecie się w podróż życia lub zaplanujecie przyszłe wakacje. To dobry czas na rozpoczęcie nauki języka obcego lub zaangażowanie się w działalność związaną z cudzoziemcami. Dotyczy to głównie Koziorożców urodzonych w ostatniej dekadzie znaku.

22 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, także ostatni tydzień sierpnia związany będzie z intensywną pracą na rzecz innych. 30 sierpnia Wenus wejdzie do znaku Wagi, gdzie jest jej miejsce, wrzesień więc przyniesie Wam wiele okazji osobistych i zawodowych. Nie zapominajcie o tym, kiedy w ostatnich dniach sierpnia frustracja osiągnie poziom krytyczny. Koniunkcja Marsa z Saturnem utworzy z Was chwilowo osoby bezwzględne, wpuśćcie więcej światła w swoje życie.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.