Horoskop na sierpień 2016 dla Strzelca

Już 2 sierpnia nastąpią dwa ważne wydarzenia astrologiczne – nów Księżyca w znaku Lwa, tworzący trygon do przebywającego w Waszym znaku Saturna oraz wtargniecie Marsa do znaku Strzelca. Podziała to szczególnie intensywnie na osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, odczujecie zmienny wpływ planet, z których jedna zacznie zachęcać Was do działania, druga wręcz przeciwnie – promować będzie status quo. W ostatniej dekadzie miesiąca nastąpi koniunkcja obydwu planet w Waszym znaku, trzeba pogodzić przeciwieństwa, znaleźć „złoty środek” i działać z konsekwencją w dziedzinie zawodowej, a także w sprawach związanych z ograniczeniami i zobowiązaniami.

Początek sierpnia zapowiada się jednak optymistycznie, za sprawą trygonu Wenus do Urana, zmieniającego właśnie bieg i rozpoczynającego retrogradację. Powrócą do Was nagle jakieś pieniądze, wybierzecie się do kraju, w którym czujecie się znakomicie lub otrzymacie propozycję dodatkowego zarobku.

Kiedy 5 sierpnia Wenus opuści znak Lwa i wstąpi do Panny, odezwą się zawodowe wyzwania, które pomimo urlopu trzeba będzie spełnić, a także zabierzecie się za uprawianie sportu. Merkury w kwadraturze do Saturna przebywającego w znaku Strzelca utrudni komunikację, każda podróż wyda Wam się zbyt długa i niewygodna. Trudno będzie porozumieć się z szefami i współpracownikami, narzucającymi  wymagania trudne do zrealizowania.

Do 14 sierpnia czekają Was trudności i ograniczenia, szczególnie jeśli urodziliście się na przełomie pierwszej i drugiej dekady znaku. Od 15 sierpnia aura ulegnie zmianie, Saturn w Waszym znaku zmieni bieg na prosty, co pozwoli łatwiej zmierzyć się z wyzwaniami i trudnościami, natomiast trygony Wenus do Plutona i Słońca do Urana zapowiadają szereg wydarzeń niecodziennych i ekscytujących. To świetny czas na wyjazd zagraniczny, rozpoczęcie przyjaźni, spróbowanie czegoś, czego do tej pory nie robiliście. Nabierzecie nowych umiejętności, co na pewno przyda się w przyszłości.

22 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, a Wy powinniście jak najszybciej wrócić z urlopu, ponieważ czekają na Was zawodowe wyzwania. Od 18 do 30 sierpnia koniunkcja Jowisza i Merkurego, do której 24 sierpnia dołączy również Wenus, zadziała intensywnie na Strzelce urodzone w trzeciej dekadzie znaku. Pochłoną Was sprawy zawodowe związane ze współpracą międzynarodową. Zaczniecie pracować jeszcze bardziej intensywnie, co wywoła Waszą frustrację. Nie zapominajcie o odpoczynku i odpowiedniej ilości snu, bo dobrodziejstwa minionego urlopu będziecie musieli uznać za zmarnowanie, a zmęczenie da o sobie znać wcześniej, niż przypuszczaliście.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.