Horoskop na sierpień 2016 dla Bliźniąt

Przez cały sierpień Merkury przebywa w znaku Panny, gdzie czuje się wyśmienicie, nie zabraknie więc Wam energii i entuzjazmu w dążeniu do uporządkowania rzeczywistości dokoła siebie. Na początku miesiąca dobre aspekty Słońca i Wenus w Lwie sprzyjają istotnym kontaktom, długotrwałym umowom, sprawnej komunikacji i korzystnym zakupom sprzętu elektronicznego, a także środków transportu.

Nów Księżyca, do którego dojdzie w życzliwym Wam znaku Lwa, wyznaczy początek ważnego przedsięwzięcia w dziedzinie, w której jesteście specjalistami. Istotne okażą się wszelkie sprawy, dotyczące domu rodzinnego, jednak w dniach 3- 9 sierpnia kwadratura Merkurego do Saturna, w opozycji do Neptuna pokrzyżuje Wam nieco szyki. Partner wykaże sprzeciw wobec Waszych planów i zamierzeń, związanych z wyjazdami zagranicznymi. Trudno będzie dogadać się w sprawach zasadniczych dla Waszego związku. Najlepiej unikać w tych dniach ważnych tematów, bo spotkacie się z oporem, jakiego nie przewidzieliście.

Jakiś rodzaj konsensusu uda się uzyskać dopiero po 10 sierpnia, kiedy Merkury utworzy trygon z Plutonem. Niektóre Bliźnięta zdecydują się wziąć lub spłacić kredyt, w każdym razie dalekosiężne plany z przepływem większej sumy pieniędzy w tle zaprzątać zaczną Wasz umysł.

Dni między 14 a 19 sierpnia to przede wszystkim okres intensywnych zobowiązań towarzyskich, będziecie spotykać się z przyjaciółmi, zaangażujecie się być może w działalność społeczną. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika w dniach 17/18 sierpnia wpłynie emocjonująco na Wasze plany wakacyjne oraz decyzje związane z podróżami.

Trzecia dekada miesiąca obdarzy Was dodatkowymi środkami na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych, niektóre Bliźnięta rozpoczną remont lub budowę domu, inne uzyskają kredyt na ten cel, aktywni w tej dziedzinie staniecie się szczególnie po 22 sierpnia, kiedy do znaku Panny wkroczy Słońce. Znaczenia nabiorą również sprawy zawodowe, trzeba będzie przystosować się do zmian, jakie Was czekają w tej dziedzinie, na szczęście głównie korzystnych. Wszystkie ważne decyzje podejmujcie jeszcze w sierpniu, bo 31-go sierpnia Merkury zmieni bieg na wsteczny i sprawy zaczną się komplikować.

CM_wspomnienia_rotator

2 komentarze do “Horoskop na sierpień 2016 dla Bliźniąt

  1. Jestem od lat czytelnikiem horoskopów i podchodzę do nich krytycznie. Jednak jestem pod wrażeniem tego , który publikuje strona czarymary.pl. Pełen profesjonalizm i bardzo duża sprawdzalność. Gratuluję.

    1. Tez lubię czytać horoskopy ale potrafię się do nich zdystansować, natomiast horoskop na tej stronie sprawdza się, budzi uśmiech na twarzy zwłaszcza gdy pod koniec danego miesiąca przeczytam raz jeszcze i odpowiem sobie na pytanie: ile z tego się dokonało 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *