Horoskop na sierpień 2016 dla Raka

2 sierpnia będzie dla niektórych Raków początkiem ważnego zawodowego przedsięwzięcia, które przyniesie stały dochód. Nawet jeśli obecnie nie jesteście zadowoleni z wynagrodzenia, nie rezygnujcie, zajęcie to bowiem stworzy tak bardzo przez Was upragnione poczucie bezpieczeństwa, zyska na tym również dom i rodzina. Możliwy jest awans lub inny rodzaj gratyfikacji. Tylko niektórym przedstawicielom znaku Raka, urodzonym w drugiej dekadzie znaku, trudno będzie skorzystać z dobrodziejstw, jakie zapowiadają planety – wszystko pójdzie na wspólne konto, do którego macie niewielki dostęp.

Sierpień to dobry miesiąc na odpoczynek, jednak sprawy zawodowe zatrzymają Was w pracy podczas pierwszej dekady miesiąca. Trzeba będzie też zadbać w tym czasie o swoje zdrowie, szczególnie słaby okaże się kręgosłup – kwadratura Merkurego do Saturna może Was na jakiś czas unieruchomić.

W dniach 14-19 sierpnia czeka Was za to przypływ większej gotówki, nie poddawajcie się tylko emocjom, które przyniesie pełnia Księżyca w Wodniku 17/18 sierpnia, gdyż nadmierna ekscytacja źle wpłynie na żołądek i ogólnie trawienie.

Trzecia dekada miesiąca natomiast zapowiada się znakomicie dla wszelkiego rodzaju wyjazdów, tak wakacyjnych jak i służbowych, szczególnie za granicę. Od 22 sierpnia Słońce oraz inne planety w życzliwym Wam znaku Panny, sprzyjać będą umowom, planowaniu oraz nawiązywaniu ważnych kontaktów, zwłaszcza międzynarodowych. Bez względu na to czy zostaniecie w tym czasie w pracy, czy też wybierzecie się na urlop, czeka Was zmienna atmosfera, nie wszystkie obietnice zostaną spełnione, a warunki wokół pozostawią wiele do życzenia – być może Wasze oczekiwania są zbyt wybujałe albo po prostu musicie ponieść konsekwencje popełnionych błędów, niekoniecznie własnych.

Dbajcie o kręgosłup i system trawienny, bo to Wasze „pięty Achillesa”, starajcie się znaleźć każdego dnia czas na relaks, a wszystko będzie dobrze.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.