Horoskop na sierpień 2016 dla Byka

Pierwsze 4 dni sierpnia okażą się znakomite dla ważnych postanowień, które z bardzo dużym prawdopodobieństwem uda się zrealizować, chociaż wiązać się będą z jakimś rodzajem wysiłku. To również dobry moment na wakacyjny wyjazd. Niektóre Byki wpadną w oko osobie oryginalnej i nietuzinkowej, romans okaże się niebanalny i wart wspomnień, nie liczcie jednak na zbyt długi związek. Może się również zdarzyć, że otrzymacie nagle zwrot pieniędzy, na które już przestaliście liczyć.

5 sierpnia Wasza patronka, Wenus, opuści znak Lwa i wejdzie do skrupulatnej Panny – sprawy miłości, seksu oraz wszelkich przyjemności na długie tygodnie podporządkowane zostaną praktycznym założeniom, a krytycyzm utrudni prawdziwy relaks. Starajcie się nie zwracać uwagi na drobne, irytujące niedociągnięcia własne oraz innych osób, jeśli nie chcecie spędzić miesiąca pełnego frustracji. Szczególnie w dniach 5-15 sierpnia zabraknie Wam cierpliwości, trudno Wam będzie spełnić oczekiwania partnera. Związki z długim stażem mogą przeżywać kryzys, na jaw wyjdą drobne kłamstewka i skrywane tajemnice. Pojawią się również ograniczenia finansowe, co niektórym Bykom znacznie popsuje humor. Zamiast się stresować i przewidywać najgorsze, planety radzą oddać się letniemu lenistwu, a rozwiązywanie problemów zostawić na później, sprawy same niebawem się rozwiążą w nieoczekiwany sposób.

W dniach 16-20 sierpnia sprzyjać Wam będzie fart, odzyskacie dobre samopoczucie, pozbędziecie się tego, co przestało spełniać swoją funkcję, oczyścicie przestrzeń w sobie i wokół siebie, robiąc miejsce na to, co nowe w Waszym życiu.

22 sierpnia Słońce wkroczy do Panny, skłaniając do jeszcze większych porządków. Dzięki koniunkcji Wenus do Jowisza i Merkurego w znaku Panny w dniach 24-29 sierpnia, uporacie się z wszelkimi zaległościami, aby od 30 sierpnia, kiedy Wenus wkroczy do przyjaznej Wam Wagi, zacząć korzystać z życia i w większym niż zazwyczaj stopniu prowadzić życie towarzyskie.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.