Horoskop na luty 2019 roku dla Wodnika

Słońce do 19 lutego zasila was energetycznie, dodatkowo tworzyć będzie w tym czasie szereg korzystnych aspektów, możecie więc liczyć na miesiąc pracowity i pełen wyzwań, ale obfitujący w szczęśliwe i znaczące wydarzenia. Pierwsze dni lutego przyniosą rozwój przyjaźni i udane imprezy towarzyskie, okaże się też korzystny dla wszelkiego rodzaju przedsięwzięć o charakterze artystycznym za sprawą trygonu Wenus do Urana. Kwadratura Marsa do Plutona natomiast sprawi, że znajdziecie się pod silną presją wydarzeń i okoliczności, na które nie macie wpływu, próba wymuszenia czegokolwiek okaże się pozbawiona możliwości uzyskania zadowalających rozwiązań.

4 lutego dojdzie do nowiu w waszym znaku w korzystnym aspekcie Jowisza oraz Merkurego, rozpoczniecie kolejny etap przedsięwzięcia lub całkiem nowy projekt o międzynarodowym zasięgu, który przyniesie duży sukces, wpłynie też korzystnie na waszą mobilność. Słońce w sekstylu do Jowisza między 5 a 10 lutego wspierać was będzie w dążeniu do samorealizacji, poznacie osoby prominentne, których przyjaźń okaże się korzystna w przyszłości dla zawodowych oraz osobistych planów.

Między 11 a 14 lutego natomiast koniunkcja Marsa z Uranem pozbawi was cierpliwości, ktoś może was zaatakować słownie lub niespodziewane wydarzenie wyprowadzi was z równowagi. Zamiast się denerwować, horoskop radzi powstrzymać się od działań impulsywnych, ponieważ 14 wieczorem Mars opuści znak Barana, wkroczy do Byka, natomiast Słońce do 19 lutego tworzyć będzie korzystny sekstyl z Uranem, okoliczności ulegną zmianie, problemy rozwiążecie za jednym zamachem, czeka was wygrana, sukces w oryginalnym przedsięwzięciu, prawdziwa szansa od losu.

19 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie, a Merkury utworzy koniunkcję z Merkurym w Rybach – sprawy finansowe nabiorą znaczenia i wzbudzą emocje, oczekiwane pieniądze mogą krążyć gdzieś w systemie bankowym. Nie przejmujcie się jednak, wszystko wróci do normy, odzyskacie to, co do was należy, kiedy pod koniec miesiąca Merkury utworzy sekstyl, a Wenus koniunkcję z Plutonem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.