Horoskop na luty 2019 roku dla Ryby

Słońce w znaku Wodnika do 19 lutego osłabia was energetycznie, co nie znaczy, że ominą was szczęśliwe wydarzenia, po prostu nie jest to jeszcze czas na intensywną aktywność. Pierwsze dni miesiąca przyniosą emocje związane ze stanem posiadania, otrzymacie propozycję dodatkowej pracy lub pojawi się szansa na premię, jednak kwadratura Marsa do Plutona sprawi, że będziecie musieli zawalczyć o pieniądze, które wam się należą. Jeśli jakiś czas temu udzieliliście przyjacielowi pożyczki, pojawią się trudności z jej odzyskaniem.

4 lutego nów w znaku Wodnika podpowiada, że szykuje się nowy zawodowy projekt, ale jego szczegóły powinny na razie pozostać tajemnicą. Między 5 a 10 lutego sekstyl Słońca do Jowisza pozwoli ustalić wszystkie szczegóły, okazja okaże się fenomenalna, związana być może z międzynarodową współpracą, zachowajcie jednak informacje dla siebie, jeśli nie chcecie, aby konkurencja sprzątnęła ją wam sprzed nosa.

10 lutego Merkury wkroczy do waszego znaku, skłaniając do pracy umysłowej i rozwoju wyobraźni. Dni między 11 a 14 lutego okażą się decydujące dla waszych spraw finansowych, pod żadnym pozorem nie inwestujcie w tych dniach w niepewne przedsięwzięcia, zrezygnujcie z zakupów, poczekajcie do 15 lutego, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do Byka, okaże się nagle, że pożądany przedmiot wcale nie był taką okazją, jak wam się wydawało. Sekstyl Słońca do Urana między 15 a 19 lutego stworzy szansę na wzbogacenie, warto wypełnić kupon totolotka, uda się kupić wartościową rzecz za niewielkie pieniądze lub na koncie pojawią się środki, jakich się nie spodziewaliście.

Najważniejsze wydarzenia nastąpią 19 lutego, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku i dojdzie do nowiu Księżyca w przeciwległym znaku Panny, do tego Merkury utworzy koniunkcję z przebywającym w waszym znaku Neptunem – na jaw wyjdą wszystkie trzymane w tajemnicy sprawy, możecie nareszcie zdradzić szczegóły przygotowywanych umów lub przedsięwzięć, nad którymi skrycie pracowaliście od jakiegoś czasu. Szczególnie projekty o charakterze artystycznym, wymagające zastosowanie bujnej wyobraźni, jednocześnie nie pozbawione praktycznej możliwości jej wykorzystania, mają szansę osiągnąć duży sukces. W czasie ostatniego tygodnia lutego doświadczycie zazdrości ze strony przyjaciół, nie wszyscy będą potrafili zaakceptować sytuację, w jakiej się znaleźliście.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.