Horoskop na luty 2019 roku dla Koziorożca

Do 19 lutego, dopóki Słońce przebywa w znaku Wodnika, absorbować was będą sprawy finansowe, to czas dany wam na wprowadzenie poprawek do domowego budżetu i zwiększenie stanu posiadania. Pierwsze dni miesiąca mogą być pełne napięcia ze względu na kwadraturę Marsa do przebywającego w waszym znaku Plutona, trzeba zdobyć się na wysiłek, aby odzyskać zainwestowane pieniądze.

4 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wodnika, tego samego dnia Wenus wkroczy do waszego znaku, sytuacja więc znacznie się poprawi i zaczniecie odcinać kupony od wcześniejszych wysiłków. Pieniądze zaczną spływać, na razie małymi partiami, ale Merkury w sekstylu do Jowisza zachęca do inwestowania w podróże, naukę, a także każdy rodzaj komunikacji i przekazywania informacji.

Słońce w sekstylu do Jowisza między 5 a 10 lutego otworzy szeroko drzwi do finansowego sukcesu, nie przegapcie szansy, jaka się przed wami pojawi. Niebezpieczne dla waszej pozycji zarówno zawodowej, jak i rodzinnej, okażą się dni między 11 a 14 lutego, podczas koniunkcji Marsa z Uranem, pojawi się tendencja do rewolucyjnych działań, które nie rozwiązują problemów, ale je przecinają. Nie palcie za sobą mostów, bo się to wam nie opłaci, już 14 lutego Mars opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, natomiast Słońce utworzy trygon z Uranem – między 15 a 19 lutego okaże się, że istnieją rozwiązania, których nie braliście pod uwagę i można osiągnąć kompromis w problemach, które wydawały się nie do naprawienia. Wenus w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna przypomni, że marzenia, aby mogły zostać zrealizowane, muszą być oparte na trwałych podstawach, a miłość to nie tylko wyobrażenia i uczucia, ale także konkretna pomoc, której należy udzielić kochanej osobie.

19 lutego Słońca opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, jednocześnie dojdzie do pełni Księżyca w Pannie, natomiast Merkury utworzy koniunkcję z mglistym Neptunem – ktoś może potrzebować waszej opieki, co wiązać się będzie z przemieszczaniem się, uważajcie, aby w emocjach nie zgubić drogi, bo komunikacja w tym dniu będzie szwankować. Ostatni tydzień miesiąca wzbudzi bardzo silne namiętności, powrócą uczucia, które uznaliście za zakończone, pojawi się zazdrość lub potrzeba wzbudzenia zainteresowania swoją osobą.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *