Horoskop na luty 2019 roku dla Strzelca

Słońce w przyjaznym znaku Wodnika do 19 lutego skieruje waszą uwagę na sprawach związanych z szeroko pojętą komunikacją. Będziecie podróżować, pisać, publikować, przekazywać lub pobierać wiedzę, w dodatku w ciekawym towarzystwie, a sprawi to wam wiele przyjemności. Na początku miesiąca trygon przebywającej w waszym znaku Wenus do Urana w Baranie doda wam atrakcyjności, nawiążecie nowe znajomości, a niektóre wolne Strzelce zostaną ugodzone strzałą Amora – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku.

Nie do końca jednak będzie słodko, bo kwadratura Marsa do Plutona zapowiada konieczność spłaty zobowiązań, w finansach wystąpią problemy z płynnością, zapłacicie zaległe podatki lub pojawią się trudności z wypłatą należnych świadczeń, wszystkie problemy jednak uda się pokonać, bo chroni was przebywający w waszym znaku Jowisz.

4 lutego dojdzie do nowiu w Wodniku, tego samego dnia Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, a Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem – to moment, który warto wykorzystać na rozpoczęcie przedsięwzięcia związanego z komunikacją, nauką lub literaturą: zakładajcie blogi, piszcie książki i artykuły, uczcie się języków obcych, studiujcie, kupujcie sprzęt elektroniczny, podróżujcie lub planujcie wakacje.

Między 5 a 10 lutego sekstyl Słońca do Jowisza w waszym znaku wesprze każdy rodzaj działania i przyniesie sukces, zwłaszcza na arenie międzynarodowej lub w kontaktach z obcokrajowcami, dotyczy to szczególnie Strzelców urodzonych w drugiej dekadzie znaku.

Dni między 11 a 14 lutego mogą być nieco nerwowe za sprawą koniunkcji Marsa z Uranem w znaku Barana, pojawi się konieczność natychmiastowego działania, a relacje z przyjaciółmi oraz dziećmi przejdą kryzys. Walentynki miną w atmosferze burzowej, ale już wieczorem sytuacja ulegnie poprawie, Mars opuści znak Barana i wkroczy do Byka, natomiast Słońce utworzy sekstyl z Uranem, który potrwa do 19 lutego, wszystkie sprawy nagle się wyprostują, ogarnie was potrzeba naprawy błędów i odnowienia relacji w związkach przyjacielskich.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie, a Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w znaku Ryb – rozpocznie się dla was okres wzmożonej pracy, zarówno w sensie zawodowym, jak i rodzinnym, poczujecie się jednak mocno zakręceni. Aspekty Wenus pozwalają mieć nadzieję na ustabilizowanie sytuacji finansowej, chociaż na niezbyt wysokim poziomie, nie zmartwi was do zbytnio, bo ogólnie planety wam sprzyjają, szczególnie do końca tego roku. Ostatni tydzień miesiąca minie pod znakiem porządkowania spraw finansowych, aspekty Merkurego i Wenus zapowiadają nadmierne wydatki, ulegniecie pożądaniu posiadania przedmiotów, na które obecnie was nie stać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.