Horoskop na listopad 2016 dla Koziorożca

Do 9 listopada Mars będzie stymulował was do działania i podsycał ambicje, od 3 do 10 listopada najpierw Merkury, a potem Słońce zasili swoją energią potężnego Plutona w waszym znaku, płonąć więc będziecie pragnieniem władzy na gruncie zawodowym i każdym innym. Potęgę energetyczną odczują szczególnie Koziorożce urodzone w drugiej dekadzie znaku – uważajcie, bo siła owa może was wynieść bardzo wysoko, ale może też sprawić, że ktoś silniejszy, komu oddacie nad sobą władzę, przejedzie się po was jakby walcem. Saturn przebywający w znaku Strzelca przypomina, że warto być przyzwoitym i kroczyć zawsze prostymi ścieżkami.

Słońce w Skorpionie w trygonie do Neptuna w Rybach w pierwszych dniach miesiąca oraz Merkury w sekstylu do Plutona w waszym znaku ułatwią wam zdobycie informacji, dających przewagę nad konkurencją. Zwróćcie uwagę, czy nie bierzecie udziału w cudzych intrygach, nie wszystko co usłyszycie okaże się prawdą. Jeśli jednak zachowacie ostrożność, będziecie mogli zrobić użytek z zebranych wiadomości pod koniec miesiąca, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Saturnem w dniach 22-26 listopada.

12 listopada natomiast do waszego znaku wkroczy pogodna Wenus, rozjaśniając poważne oblicze niejednego Koziorożca. Otwórzcie się na miłość, zadbajcie o siebie, a sukces w życiu osobistym nie pozwoli na siebie długo czekać.

Druga dekada miesiąca upłynie wam głównie w działaniach stymulujących umysł w celu zarobienia większych pieniędzy. To czas, aby zwrócić się do szefa o podwyżkę. Trygon Merkurego w Strzelcu do Marsa w Wodniku w dniach 12-19 listopada skłoni was do błyskotliwych wypowiedzi, zachęci do prowadzenia bloga lub w inny sposób zaktywizuje wasze myśli.

Kiedy 21 listopada Słońce przesunie się do znaku Strzelca, w którym przebywa władca waszego znaku, Saturn, zwrócicie się do wnętrza, określicie wyznawany światopogląd i podejmiecie ważne decyzje dotyczące przyszłości. Szczególnie w dniach 22-27 listopada, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Plutonem, a Merkury z Marsem, odważycie się sięgnąć po swoje pragnienia i dacie upust namiętności, wyjawiając skrywane uczucia, targać też wami zacznie silna zazdrość. Uważajcie, bo kwadratura Wenus do Urana oraz Słońca do Neptuna w ostatnich dniach miesiąca zapowiada konflikt oraz klęskę wyobrażeń. Może się okazać, że karmiliście się do tej pory iluzją, wszystko jest jednak lepsze od życia w kłamstwie.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *