Horoskop na listopad 2016 dla Wodnika

W pierwszych dniach miesiąca pojawią się większe pieniądze, ale bardzo szybko znikną w gąszczu finansowych zobowiązań, nie będziecie się jednak tym przejmować, bo wasze zarobki są pod ochroną tajemniczego Neptuna. Do 21 listopada absorbować was będą sprawy zawodowe, którym oddacie całą swoją energię.

Na początku miesiąca jednak, w dniach 3-8 listopada, trygon Wenus do Urana pozwoli na chwilę oderwać się od pracy i rzuci was w wir imprez towarzyskich. Dni mijać będą na spotkaniach z przyjaciółmi, randkach oraz krótkich wyjazdach, podczas których miło spędzicie czas w towarzystwie osób bliskich sercu. Wolne Wodniki mogą spodziewać się nagłego ugodzenia strzały Amora, bo Wenus w tej konfiguracji jest bardzo kochliwa. Pary w stałych związkach przeżyją renesans uczuć.

9 listopada do waszego znaku wtargnie waleczny Mars, aktywizując i zachęcając do większej ruchliwości. Z przyjemnością zaangażujecie się w uprawianie sportu, zaczniecie intensywnie działać i rozwijać się intelektualnie, ponieważ od 12 do 19 listopada aktywny Mars utworzy trygon z ruchliwym Merkurym. 14 listopada, podczas pełni w znaku Byka, pojawią się zawodowe wyzwania, które wywołają burzę emocji. Nic złego się nie dzieje, dacie radę zrealizować wszystko, czego się od was oczekuje.

Kiedy 21 listopada Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca przestaniecie tak bardzo przejmować się pracą i skierujecie uwagę na planowanie podróży zagranicznych oraz podnoszenie zawodowych kwalifikacji. W dniach 25-27 listopada podczas trygonu Merkurego do Urana wpadniecie na pomysł jak niedrogo wybrać się w podróż marzeń. To również dobre dni na utrwalenie przyszłych planów i zamierzeń. Ostatnie dni miesiąca przyniosą jednak kwadraturę Wenus do Urana, co oznacza większe niż zwykle wydatki na rzeczy, o których marzycie, ale na które was nie stać.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *