Horoskop na listopad 2016 dla Strzelca

Wenus do 12 listopada opromieniać was będzie swoim blaskiem, to znakomity czas na to, aby wybrać się do fryzjera, uzupełnić garderobę i pokazać się światu od najlepszej strony. W dniach 3 – 8 listopada trygon Wenus do Urana pozwoli wam wypłynąć na szerokie wody, zaczniecie zajmować się tym, co sprawia wam największą przyjemność, oddacie się swojemu hobby. Odniesiecie sukces tam, gdzie do tej pory drzwi były zamknięte. Niektóre Strzelce otrzymają propozycję dodatkowej pracy, inne cieszyć się będą z sukcesów dzieci, jeszcze inne przeżyją szaleńczy romans, który przekształcić się może w miłość, pozostałe prowadzić zaczną ożywione życie towarzyskie, kultywując przyjaźń i związki międzyludzkie.

Od 9 listopada, kiedy Mars opuści znak Koziorożca i wstąpi do Wodnika, starania o poprawę sytuacji finansowej przestaną być tak ważne, zmniejszeniu ulegną również wydatki. Po 12 listopada natomiast, kiedy Wenus opuści wasz znak, a dla odmiany zawita do niego Merkury, zaczniecie być bardziej gadatliwi i skłonni do przekazywania każdej informacji, jaka pojawi się w waszym zasięgu. Planety radzą jednak zachować milczenie, szczególnie w sprawach prywatnych. Reklama dźwignią handlu – stwierdzi niejeden Strzelec i z energią weźmie się do promocji swoich zamierzeń, co potrwa do 21 listopada, dopóki Słońce nie opuści  Skorpiona i nie wkroczy do waszego znaku.

Ostatnia dekada listopada poprawi wam samopoczucie, pomimo zawodowych trudności i wyzwań,  jakie czekają was w tym czasie. Chwycicie wiatr w żagle nawet w obliczu przeciwności. Trzeba będzie pokonać konkurencję i wybić się pomimo braku wsparcia ze strony otoczenia. Planety radzą, aby nie przestawać wierzyć w siebie, bo na końcu drogi czeka was sukces. Ostatnie dni listopada ostrzegają jednak przed beztroskim podejściem do pieniędzy, może wam ich zabraknąć na rzeczy naprawdę potrzebne, szczególnie, że w rodzinie szykują się zmiany, ktoś zacznie oczekiwać od was pomocy, której nie możecie mu odmówić.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *