Horoskop na lipiec 2017 dla Ryby

W życiu uczuciowym Ryb wiele będzie się działo w pierwszej dekadzie lipca, kiedy Słońce utworzy trygon do przebywającego w ich znaku Neptuna. Osoby młode przeżyją swoją pierwszą, romantyczna miłość, może się jednak okazać, że droga do spełnienia jest najeżona trudnościami, które trzeba pokonać, aby zrealizować marzenia. Sekstyl Wenus do Merkurego między 3 a 6 lipca stworzy okazję do miłosnych spotkań, ale Mars w opozycji do Plutona oraz kwadratura Merkurego do Urana zapowiadają kłótnie kochanków i sceny zazdrości. Związki będą się rwać i wiązać ponownie  między 12 a 20 lipca, gdy Mars w Raku utworzy kwadraturę do Urana w Baranie – jest to jednocześnie czas, w którym powinniście zwrócić szczególną uwagę na swoje finanse, unikajcie ryzyka, nie inwestujcie w niepewne przedsięwzięcia, bo dużo więcej stracicie niż zyskacie. Łatwo będzie w tych dniach wykorzystać dobrą wolę i łatwowierność Ryb, nie ufajcie komplementom i miłym słówkom, bo ktoś zechce was oszukać. Uważajcie podczas podróży zagranicznych, dokumenty i pieniądze trzymajcie w sejfie, nie kupujcie na bazarach i w miejscach niepewnych lub źle strzeżonych.

Lipiec to dla Ryb dobry miesiąc, aby udać się w podróż, skorzystać z letniej aury i przyjemności, jakie oferują wakacje. Planety sprzyjać będą wyjazdom zagranicznym szczególnie między 13 a 17 lipca, kiedy Merkury utworzy sekstyl do Jowisza, a także między 17 a 20 lipca, podczas trygonu Wenus do Jowisza.

Druga dekada miesiąca to również dobry moment dla par nawet z dużym stażem, aby od nowa wzbudzić pożądanie i miłość w partnerze.  Kiedy Słońce w Raku utworzy kwadraturę do Urana w Baranie, możecie zarówno łatwo zyskać, jak i stracić na spekulacjach, uważajcie jednak, bo ryzyko utraty oszczędności jest bardzo duże.

Kiedy 23 lipca Słońce opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, tworząc od razu koniunkcję z agresywnym Marsem, powinniście szczególną uwagę zwrócić na dietę, unikajcie potraw zbyt pikantnych, bo mogą wywołać czasową niedyspozycję, szczególnie dotyczy to osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

26 lipca Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Panny, co okaże się bardzo korzystne dla wszelkiego rodzaju umów, negocjacji i ustaleń, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Ostatnie dni lipca umilą wam niespodziewane spotkania, ożywi się życie towarzyskie, a konto zasilą dodatkowe środki, które przeznaczyć powinniście na upiększenie domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *