Horoskop na lipiec 2017 dla Koziorożca

Koziorożce mogą mieć trochę pod górkę przez pierwsze dwie dekady lipca. Najpierw Mars ustawi się w opozycji do Plutona w waszym znaku, co będzie miało szczególne znaczenie dla osób urodzonych między 5 a 10 stycznia. Staniecie się uczestnikami bezkompromisowej walki, w której nie ma zwycięzców. Trzeba będzie odnaleźć w sobie siłę, aby obronić się przez atakami, uda się wam to znakomicie, chociaż przeciwnik stosować zacznie chwyty poniżej pasa. Poczucie sprawiedliwości i zasady prawa zmieszają się ze sobą, każda ze stron będzie miała własną wykładnię na temat tego co słuszne, a co nie. Krótko mówiąc – punkt siedzenia określi punkt widzenia.

Kwadratura Słońca w Raku do Jowisza w Wadze wymusi rozwiązania, z którymi się nie zgadzacie, do nieprzyjemnej wymiany zdań dojdzie między 3 a 6 lipca, konflikty w tych dniach wydają się nieuniknione. Nieporozumienia ogarną zarówno dziedzinę zawodową, jak i osobistą, emocje dojdą do zenitu podczas pełni Księżyca w waszym znaku w koniunkcji z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 8 a 10 lipca. Są jednak osoby, które w tej atmosferze odnajdą przestrzeń dla siebie, aby posunąć karierę do przodu. Odpowiedzialny za sposób myślenia oraz sprawną komunikację Merkury tworzył będzie między 3 a 13 lipca sekstyl do Wenus, nawet kiedy obydwie planety zmienią znaki – Wenus przesunie się do Bliźniąt, natomiast Merkury do Lwa. Kluczową sprawą w wykorzystaniu sytuacji na swoją korzyść okaże się umiejętność dyplomacji oraz odpowiedni przekaz informacji.

Między 13 a 20 lipca najpierw Merkury, a potem Wenus, utworzą trygon do Jowisza, co stworzy wiele zawodowych szans dzięki znajomości odpowiednich ludzi, posiadających szerokie koneksje. Kiedy 20 lipca Mars opuści znak Raka, sytuacja emocjonalna nieco się poprawi, ale dopiero po 23 lipca, kiedy Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Lwa, uzyskacie jasność drogi, którą powinniście podążać.

Nów w Lwie, do którego dojdzie 24 lipca, wyznaczy początek nowej inwestycji, a kiedy 26 lipca Merkury przesunie się do życzliwej Panny, uporządkujecie rzeczywistość wokół siebie. Ostatnie dni miesiąca przyniosą zdecydowaną poprawę samopoczucia, pojawi się jakaś szansa do wykorzystania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.