Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Wodnika

Słońce tranzytuje przyjazny znak Barana do 19 kwietnia, czyniąc was bardziej mobilnymi i skłonnymi inicjować krótkie podróże oraz wzmacniając więzi rodzinne i dobrosąsiedzkie. 8 kwietnia zaćmienie Słońca może wprowadzić zamieszanie w wasze plany, niektóre Wodniki zaczną postępować nierozważnie i podejmować niewłaściwe decyzje kierując się emocjami. Od 16 do 26 kwietnia, szczególnie 21 kwietnia, dobroczynny Jowisz znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, władcą waszego znaku – czeka was w tym okresie prawdziwa rewolucja, niektórym Wodnikom zaczną chodzić po głowie pomysły na zakup nieruchomości za granicą lub na horyzoncie pojawi się możliwość egzotycznej podróży, niespodziewanie nawiążecie międzynarodowe kontakty, być może otrzymacie nagrodę, której się nie spodziewaliście, to również dobry moment na zaplanowanie remontu domu albo mieszkania, ale nie śpieszcie się z życiowymi decyzjami, poczekajcie z tym przynajmniej do końca miesiąca, bo od 2 do 25 kwietnia Merkury jest w retrogradacji. 19 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wejdzie do spokojnego Byka, do 22 kwietnia pozostanie w napiętym aspekcie z Plutonem w waszym znaku, co może wpłynąć znacząco na wasze podejście do rodzinnych wartości. 24 kwietnia pełnia Księżyca w znaku Skorpiona uwrażliwi was na sprawy zawodowe i domowe, trudno będzie pogodzić jedno z drugim.

Wenus w dniach 2 – 4 kwietnia utworzy koniunkcję z uduchowionym Neptunem w znaku wizjonerskich Ryb, dla artystów i twórców to prawdziwa okazja do wykazania się talentem, bowiem aspekt otworzy drzwi do podświadomości, rozwinie wyobraźnię, wzniesie uczucia na wyższy poziom, niektóre Wodniki wydadzą sporo pieniędzy na realizację marzeń, starajcie się dostosować je do rzeczywistości. 5 kwietnia Wenus zawita do życzliwego Barana, do 7 kwietnia pozostanie w harmonijnym aspekcie do Plutona w waszym znaku, uczucia staną się bardziej gorące i namiętne. 29 kwietnia Wenus opuści Barana i wejdzie do znaku Byka, którym rządzi, odzyska więc swą moc, uczucia pochłoną sprawy rodzinne, dobrze poczujecie się we własnym domu.

Mars w dniach 8 – 12 kwietnia utworzy koniunkcję z opornym Saturnem w znaku Ryb, sprawy finansowe i wydatki natrafią na opór, trudno wam będzie pogodzić się z ograniczeniami, ale znajdziecie skuteczny sposób, aby się z tym uporać. Od 17 do 22 kwietnia Mars pozostanie w harmonijnym aspekcie z Jowiszem i Uranem, aktywnie włączycie się w rewolucyjne zmiany, jakie czekają waszą rodzinę. Pod koniec miesiąca, między 27 a 30 kwietnia Mars w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem ostrzega, że pośpiech w decyzjach finansowych nie jest dobrym doradcą, możecie bowiem nie dostrzec jakichś szczegółów i popełnić błąd. 30 kwietnia Mars zmieni znak i wtargnie do życzliwego Barana, staniecie się bardziej mobilni i aktywni w podróżowaniu.

Merkury w życzliwym Baranie 2 kwietnia zmieni bieg na wsteczny, do 25 kwietnia pojawią się zmiany planów i harmonogramów, bądźcie na to przygotowani, unikajcie rozpoczynania nowych projektów, zwłaszcza związanych z komunikacją, dobrze natomiast pójdzie wam praca wymagająca powtórek i dokonywania korekt. 12 kwietnia Merkury w koniunkcji ze Słońcem pozwoli rozwiązać jakiś problem związany z zmianami, jakich trzeba dokonać. W dniach 18 – 20 kwietnia koniunkcja Merkurego z Wenus zapowiada bliski kontakt z osobą, którą darzycie uczuciem. 25 kwietnia Merkury wyjdzie z retrogradacji, odetchniecie z ulgą, łatwiej będzie podróżować i podejmować decyzje.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *