Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Koziorożca

Słońce przebywa w znaku Barana do 19 kwietnia, kierując uwagę na sprawy rodzinne i domowe, ostrożność powinniście zachować w okolicach 8 kwietnia, gdy dojdzie do zaćmienia Słońca, bowiem w najbliższym czasie wy lub ktoś z domowników może stracić nad sobą panowanie i zrobić coś głupiego, czego będzie potem żałować. W dniach od 16 do 26 kwietnia, zwłaszcza w okolicach 21 kwietnia, gdy Jowisz z Uranem znajdą się w koniunkcji w życzliwym Byku, macie szansę osiągnąć wielkie sukcesy w dziedzinach kreatywnych, niektóre Koziorożce będą dumne ze swoich dzieci, inne wybiorą się niespodziewanie w daleką podróż, czeka was wiele przyjemności i twórczych inicjatyw. 19 kwietnia Słońce wkroczy do przyjaznego Byka, do 22 kwietnia pozostanie w kwadraturze do potężnego Plutona, jakieś wasze działania wymagać będą większych niż zwykle nakładów finansowych, co okaże się stresujące, być może trzeba będzie skorzystać z rezerw lub zaciągnąć pożyczkę, ale nie będziecie się tym przejmować, bo nęcić was będzie ryzyko. 24 kwietnia pełnia Księżyca w życzliwym Skorpionie rozbudzi wiele emocji, które odbiją się na relacjach z przyjaciółmi lub dadzą o sobie znać w nieformalnych związkach.

W dniach 2 – 4 kwietnia Wenus, planeta piękna i przyjemności, utworzy koniunkcję z marzycielskim Neptunem w życzliwych Rybach, czeka was miłosny zawrót głowy, niektóre Koziorożce zaczną snuć nierealne marzenia. 5 kwietnia Wenus zmieni znak i wejdzie do Barana, do 7 kwietnia pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu, jaki utworzy z władczym Plutonem, co rozbudzi namiętność, skłoni też niektóre osoby do finansowych spekulacji. 29 kwietnia Wenus opuści Barana, w którym nie czuje się zbyt dobrze i wejdzie do Byka, którym włada, jej moc więc wzrośnie, rozpoczynając okres, w którym do głosu dojdą uczucia i silne namiętności.

Waleczny Mars tranzytując życzliwe Ryby w dniach od 8 do 12 kwietnia znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, władcą waszego znaku, co sprawi, że staniecie się bardziej skuteczni w osiąganiu celów, na które długo czekaliście, wykażecie się jednak przy tym brakiem empatii a nawet pewnego rodzaju bezwzględnością. Między 17 a 22 kwietnia Mars utworzy harmonijny aspekt z Jowiszem i Uranem w Byku, wzrośnie mobilność i aktywność w działaniach twórczych oraz kreatywnych. W ostatnich dniach miesiąca, między 27 a 30 kwietnia, Mars w koniunkcji ze zwodniczym Neptunem trochę zakręci wam w głowie, unikajcie pośpiechu, bo możecie coś przeoczyć i się pogubić, również na drodze. 30 kwietnia Mars opuści życzliwe Ryby i wejdzie do Barana, odzyskując moc, aktywność skierujecie na prace domowe i relaks w ogródku.

Merkury 2 kwietnia zmieni bieg na wsteczny, do 25 kwietnia unikajcie podejmowania ważnych życiowych decyzji, zwłaszcza dotyczących domu i rodziny. 12 kwietnia cofający się Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, może was odwiedzić ktoś dawno nie widziany. Między 18 a 20 kwietnia koniunkcja Merkurego z Wenus zapewni miłe towarzystwo i serdeczne wyznania uczuć. 25 kwietnia Merkury wyjdzie z retrogradacji, co poprawi komunikację, łatwiej będzie dojść do porozumienia z domownikami.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *