Horoskop na kwiecień 2024 roku dla Ryby

Do 19 kwietnia Słońce przebywając w Baranie kieruje uwagę na sprawy finansowe i materialne zabezpieczenie stanu posiadania, unikajcie podejmowania ważnych życiowych decyzji w okolicach 8 kwietnia, kiedy dojdzie do zaćmienia Słońca w tym znaku, bowiem wasze podejście będzie zbyt emocjonalne – tym bardziej że Merkury, planeta odpowiedzialna za komunikację, handel i właściwe myślenie będzie w tym czasie się cofać, a więc podążać w niewłaściwym kierunku. Od 16 do 26 kwietnia, głównie w okolicach 21 kwietnia, ekspansywny Jowisz znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem w życzliwym Byku, co zapowiada rychłą przeprowadzkę w bardziej komfortowe miejsce, zmianę otoczenia lub sukcesy i nagrody w dziedzinie nauczania, niektóre Ryby wypłyną na szerokie wody w dziedzinie internetu – założą stronę, bloga albo staną się popularne w mediach społecznościowych. 19 kwietnia Słońce wkroczy do przyjaznego Byka, do 22 kwietnia pozostanie w kwadraturze do potężnego Plutona, poczujecie presję i przymus przystosowania się do nowej sytuacji, pełnia Księżyca w życzliwym Skorpionie pokaże wam jasno jak wygląda wasza sytuacja w dziedzinie edukacji i relacji międzynarodowych.

Między 2 a 4 kwietnia w waszym znaku dojdzie do koniunkcji Wenus z Neptunem, dla niektórych Ryb będzie to okazja do spełnienia marzeń, dla innych moment w którym ogarnie je platoniczne uczucie, intuicja i wyobraźnia działać będą wspaniale wspierając twórczą inwencję, ale możecie poczuć się trochę zagubieni w swoich uczuciach. 5 kwietnia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Barana tracąc wiele ze swej siły, do 7 kwietnia pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Plutona, co sprawi, że zapragniecie więcej, niż możecie otrzymać. 29 kwietnia Wenus ponownie zmieni znak i wejdzie do życzliwego Byka odzyskując moc konstruktywnego działania, dla miłości i namiętności zapali się zielone światło.

W waszym znaku zagubiony Mars w dniach od 8 do 12 kwietnia napotka ograniczającego Saturna, to może być trudny okres, bo obie planety mają sprzeczne cele – Mars popycha do działania, natomiast Saturn je powstrzymuje, razem jednak mogą wiele zdziałać, pod warunkiem, że potraficie połączyć aktywność z cierpliwością i konsekwencją, wtedy możecie stać się wyjątkowo skuteczni w osiąganiu celów, które do tej pory jawiły się jako mrzonki. Między 17 a 22 kwietnia Mars w waszym znaku będzie wspierał sekstylem koniunkcję Jowisza z Uranem, więc aktywnie włączycie się w proces nieuchronnych zmian. W ostatnich dniach miesiąca, między 27 a 30 kwietnia Mars w koniunkcji z Neptunem w waszym znaku sprawi, że wasze działania okażą się mało skuteczne. 30 kwietnia Mars opuści wasz znak i wejdzie do Barana, odzyskując pełnię mocy, zaczniecie aktywnie zarządzać swoimi pieniędzmi.

2 kwietnia Merkury zmieni bieg na prosty i będzie się cofać do 25 kwietnia, w tym czasie unikajcie podejmowania ważnych finansowych decyzji, bo później się z nich wycofacie. 12 kwietnia Merkury cofając się znajdzie się „w sercu” Słońca, ktoś może zwrócić wam pieniądze, na odzyskanie należności możecie też liczyć w dniach 18 – 20 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus. 25 kwietnia Merkury wyjdzie z retrogradacji, co okaże się korzystne dla waszych finansów, zaczniecie podejmować właściwe decyzje.

Talizmany i rytuały przyciągające pieniądze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *