Horoskop na grudzień 2016 dla Wodnika

Mars w waszym znaku do 19 grudnia będzie popychał do działania wszystkie Wodniki, a najbardziej osoby urodzone w drugiej i trzeciej dekadzie znaku. W dniach 1-8 grudnia okażecie się niezwykle skuteczni, do czego przyczyni się trygon Marsa do Jowisza i sekstyl do Saturna. Załatwicie mnóstwo spraw, odnowicie stare przyjaźnie, skontaktujecie się z osobami przebywającymi za granicą, poznacie wiele prominentnych osób.

Między 3 a 10 grudnia, podczas sekstylu Marsa do Urana, przeprowadzicie szereg rozmów, czekają was też krótkie podróże, podczas których wprowadzicie w czyn innowacyjne i oryginalne pomysły. W pierwszych dniach miesiąca mogą powstać zawirowania w dziedzinie finansów, ale już po 7 grudnia, kiedy Wenus zagości w waszym znaku, sprawa się unormuje. Zaczniecie tryskać energią, wdziękiem, zabierzecie się za twórczość lub weźmiecie udział w działaniach artystycznych.

Między 6 a 13 grudnia sięgniecie po swoje rezerwy i zrealizujecie marzenia. Swoje zamierzenia starajcie się zaplanować między 15 a 19 grudnia, podczas koniunkcji Merkurego z Plutonem, dopóki jeszcze porusza się ruchem prostym. Zaplanujcie w tym czasie budżet i trzymajcie się konkretów, szczególnie w ostatniej dekadzie miesiąca, podczas gdy Merkury będzie się cofał. Po 19 grudnia planety radzą zrezygnować z zakupów, chociaż Mars w Rybach zacznie was do tego skłaniać, ponieważ kupione w ostatniej chwili prezenty będą się psuły lub nie zadowolą osób, które zamierzacie obdarować.

Kiedy 21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, rozpocznie się dla was najtrudniejszy miesiąc w roku, poczujecie się osłabieni i przemęczeni. Nadejdzie czas na odpoczynek  po 2 dekadach pracowitego miesiąca. Wenus w znakomitej konfiguracji zadba o to, żeby Święta były obfite i radosne, a prezenty zadowalające. Cieszyć się będziecie obecnością bliskich i nawet pusty portfel nie popsuje wam humoru. Dzięki obecności Wenus w waszym znaku zabawa na Sylwestra zapowiada się szampańsko, co sprawi wiele radości, pomimo wydanego na ten cel majątku.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.