Horoskop na grudzień 2016 dla Ryby

Pierwsze dni grudnia wprowadzą zamieszanie w sprawach zawodowych, nie wszystko okaże się jasne i klarowne, możecie jednak liczyć na pomoc przyjaciół przy działaniach wyjaśniających. Starania o dotację lub zdobycie funduszy na realizację projektów okaże się łatwiejsze, niż przypuszczaliście, chociaż wiele spraw staraliście się robić w tajemnicy. Kieruje wami tłumiona złość, dopóki Neptun znajduje się w koniunkcji z Południowym Węzłem Księżycowym, uważajcie, bo możecie stracić wieloletnich przyjaciół. Cechuje was ostatnio niecierpliwość, która pogłębi się po 19 grudnia, kiedy Mars wkroczy do Waszego znaku. Pierwsze dwie dekady miesiąca zapowiadają się jednak korzystnie, szczególnie w sprawach finansowych, uda wam się skutecznie zdobyć pieniądze lub przeprowadzić przepływ większych funduszy.

Między 6 a 13 grudnia uzyskacie od osób przyjaznych niezbędne informacje, aby ruszyć do przodu z nowymi projektami. Dowiecie się też o zamierzeniach konkurencji, planety radzą, aby zachować je w tajemnicy, ponieważ dni między 15 a 19 grudnia obfitować będą w plotki i pomówienia, okaże się, że wiele z rewelacji, jakie usłyszycie to zwykła nieprawda lub zła wola innych osób. Tłumiona agresja wam nie służy, naturą Ryby jest miłość i pomoc potrzebującym, nie pozwólcie się opanować ukrytej frustracji, która wyjdzie na jaw po 19 grudnia.  Nie róbcie sobie wrogów z osób, które mogą być wam pomocne. W każdym razie dwie pierwsze dekady upłyną pracowicie, kariera ruszy do przodu, a życzliwości otrzymacie więcej, niż wam się wydaje.

Po 21 grudnia, kiedy Słońce wkroczy do Koziorożca, Mars przebywać będzie w waszym znaku, a Merkury zacznie się cofać, nie słuchajcie plotek i nauczcie się oddzielać pomówienia od rzetelnej krytyki, bo przyjaciele się od was odwrócą. Święta spędzicie w niewielkim gronie, wśród najbliższych, poczujecie się zmęczeni całym tym zgiełkiem i zapragniecie odpocząć. Sylwester najmilej spędzicie z ukochaną osobą przy lampce szampana w zaciszu domowego ogniska.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.