Horoskop na grudzień 2016 dla Koziorożca

Wenus w Koziorożcu do 7 grudnia obdarzy was ciepłem i seksapilem. Głowę zaprzątać wam będą sprawy miłości i relacji międzyludzkich, z trudem jednak odważycie się na manifestację prawdziwych uczuć. Tylko ktoś bardzo spostrzegawczy dostrzeże wrażenie, jakie na was zrobił. Koziorożec jest zwykle oszczędny w deklaracjach miłosnych i nawet obecność planety Wenus w tym znaku niewiele może zmienić. Od 2 grudnia zawita też do was Merkury, obdarzając ruchliwością i łatwością wypowiedzi.

Między 7 a 13 grudnia słuchajcie intuicji, zapamiętajcie wrażenia, bo z podświadomości zaczną przychodzić podpowiedzi, praktyczne i mocno osadzone kopytkami na ziemi Koziorożce mogą czerpać z tego bogactwa natchnienie niezbędne w każdym rodzaju twórczości. Do 19 grudnia możecie liczyć na dobre pomysły i poważne deklaracje, szczególnie w dniach 15-19 grudnia, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z transformującym Plutonem. Przeprowadzone w tym czasie rozmowy będą głębokie i szczere do bólu, co sprawi, że gotowi będziecie się z nich wycofać, kiedy po 19-tym planeta komunikacji zmieni bieg z prostego na wsteczny. Po 7 grudnia możecie liczyć na dodatkowe dochody, otrzymacie premię lub inny rodzaj gratyfikacji lub sięgniecie do oszczędności, aby zaszaleć na przedświątecznych wyprzedażach.

Do 21 grudnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Strzelca, odczujecie pewnego rodzaju słabość i brak energii, plątać się mogą różne infekcje i niedyspozycje psycho-fizyczne, kiedy jednak Słońce wkroczy do waszego znaku, odzyskacie wigor i zapał, zabierzecie się do działania, szczególnie w dziedzinie komunikacji i pracy z głosem. Święta spędzicie inaczej niż zwykle, wybierzecie się w krótką podróż, być może odwiedzicie rodzinę lub przyjaciół, będzie miło i dostatnio, otrzymacie prezenty, które sprawią wam prawdziwą radość. Nowy Rok przywitacie raczej w zaciszu własnej sypialni, co nie znaczy, że w samotności.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *