Horoskop na grudzień 2016 dla Strzelca

Słońce opromienia wasz znak jeszcze do 19 grudnia, warto ten czas wykorzystać jak najlepiej, bo planety utworzą szereg wybitnie korzystnych konfiguracji, sprzyjających każdego rodzaju działalności. Tak dobrych aspektów Jowisza dawno nie było i nawet kwadratura z Plutonem na początku miesiąca wpłynie stymulująco na stan waszych finansów. Ktoś zwróci wam pieniądze lub uzyskacie kredyt na dobrych warunkach, zainteresujecie się głębiej psychologią oraz każdym rodzajem dywinacji, czyli sztuką przewidywania przyszłości. Jowisz w sekstylu do Saturna i w opozycji do Urana pozwoli wam umocnić pozycje w stowarzyszeniach, jeśli do nich należycie, oraz w przyjaźniach. Pojawi się też nagła i niespodziewana miłość w życiu wolnych Strzelców. Cokolwiek rozpoczniecie okaże się długotrwałe, sukces gonił będzie sukces, otworzą się drzwi przed wami do tej pory zamknięte. Nie spoczywajcie na laurach, pracujcie bez wytchnienia, bo długo będziecie odcinać kupony od wysiłków, jakie teraz włożycie w rozwój własnej inicjatywy. Postawcie na podniesienie kwalifikacji, samokształcenie, długotrwałe inwestycje, rozwój kontaktów międzynarodowych. Starajcie się realizować najbardziej szalone pomysły, uwierzcie w to, że uzyskacie niezbędne na te cele środki.

Po 7 grudnia pieniądze nie będą już tak łatwo spływać, warto więc zacisnąć pasa i ograniczyć wydatki. W dniach 6-13 grudnia możecie liczyć na wsparcie wpływowych przyjaciół, którzy docenią przede wszystkim wasze doświadczenie, wierność i odpowiedzialność. Obecność Saturna w znaku Strzelca wpłynie szczególnie intensywnie na osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku, jeśli jednak potraficie narzucić sobie ograniczenia w dziedzinie, która tego wymaga, Saturn obdarzy was nagrodą w postaci awansu społecznego lub osobistego, jeśli jednak w ciągu ostatnich 7 lat nie słuchaliście nauk surowego Nauczyciela, odczujecie przemęczenie, smutek i niemożność skorzystania z darów, jakie zaoferuje wam w tym miesiącu Jowisz.

Między 15 a 19 grudnia starajcie się inwestować i kupować prezenty, bo kiedy 19 grudnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, a Mars wkroczy do znaku Ryb, sprawy zaczną się komplikować, a prezenty okażą się nietrafione i będziecie musieli je zwracać. Kiedy 21 grudnia Słońce opuści wasz znak i wstąpi do Koziorożca, pozostaniecie z pustym portfelem, ale z radością w sercu.

Święta w tym roku mają szansę okazać się niezwykle pomyślne, radosne i obfite, czeka was sporo wizyt, sami też wybierzecie się w odwiedziny lub wyjdziecie na spacer w miłym towarzystwie. Sylwestra spędzicie wśród przyjaciół, nie warto zostawać w domu, postarajcie się w tę noc być blisko ludzi.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.