Horoskop na grudzień 2016 dla Skorpiona

W pierwszym tygodniu grudnia nie ryzykujcie finansowo, nie dajcie się namówić na spekulacje, bo na tym stracicie. Zielone światło dla inwestycji pojawi się dopiero między 6 a 13 grudnia, jednak trzeba będzie sięgnąć do rezerw i oszczędności, więc zastanówcie się dobrze, zanim podejmiecie decyzje. Pieniądze warto wydawać na środki trwałe, budowę, zakup lub remont nieruchomości i inne tego typu sprawy, które z upływem czasu nie stracą na wartości. Planety sprzyjać będą szczególnie Skorpionom prowadzącym firmę, lokującym środki długoterminowo, pojawi się okazja na zdobycie niezbędnych narzędzi służących nowatorskim rozwiązaniom. Nowoczesność to obecnie słowo – klucz dla Skorpionów, szczególnie osób zarządzających przedsiębiorstwem. Współpraca międzynarodowa i system szkoleń poprawi relacje międzyludzkie i wpłynie pozytywnie zarówno na rozwój firmy, jak i podnoszenie indywidualnych kompetencji.

Między 15 a 19 grudnia, podczas koniunkcji Merkurego z Plutonem, wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów dotyczących usprawnienia komunikacji, skorzystacie przy tym z metod, jakie oferują portale społecznościowe. To również dobry moment na zakup środków transportu, pamiętajcie tylko, aby decyzje w tej dziedzinie podejmować przed 19 grudnia, zanim przebywający w Koziorożcu Merkury zacznie się cofać.

Korzystna inwestycja w siebie i poprawa stanu posiadania potrwa przynajmniej do 19 grudnia, kiedy Mars opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, zmieniając priorytety wielu Skorpionów. Zapragniecie wreszcie się zabawić, rozwinąć swoje hobby, zaszaleć na imprezach. Po 21 grudnia, kiedy Słońce wkroczy do znaku Koziorożca, nawiążecie kontakt z rodzeństwem oraz z osobami dawno nie widzianymi. Zapragniecie realizować marzenia związane z prywatną stroną osobowości, rozwijać fascynujące hobby, które wcale nie musi podobać się waszym partnerom życiowym, natomiast wam podniesie ciśnienie i pozwoli poczuć się zwycięzcą. Pojawią się ukryte romanse i inne przyjemności, o których nikt poza wami nie musi wiedzieć. Święta Bożego Narodzenia spędzicie w gronie rodzinnym, będzie miło, ciepło i uczuciowo. W Sylwestra natomiast zaszalejecie, uważajcie, aby nie przesadzić z używkami.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.