Horoskop na grudzień 2016 dla Wagi

Pierwsze dni grudnia wywołają frustrację, wynikającą ze sprzecznych informacji, jakie do was dotrą, szeroko pojęta komunikacja będzie szwankować, a czyjeś kłamstwo może niektóre Wagi wyprowadzić z równowagi. Nie powinniście jednak ulegać negatywnym emocjom, ponieważ grudzień szykuje dla was sporo niespodzianek i korzystnych wydarzeń. W pierwszym tygodniu miesiąca Mars tworzy pozytywne aspekty z przebywającym w waszym znaku Jowiszem, stymulując rozwój i dążenie do szeroko pojętej kreatywności. Przez cały miesiąc sekstyl Jowisza do Saturna pobudzi ambicję i zachęci do utrwalenia zmian, jakie wprowadzi w wasze życie Uran, znajdujący się w opozycyjnym znaku Barana. Na początku nie wszystko będzie wam się podobać, ponieważ Uran jest planetą rewolucji, kiedy jednak zaakceptujecie oryginalne rozwiązania, jakie wcześniej nie przyszły wam do głowy, okaże się, że w konsekwencji zmiana wyjdzie wam na dobre.

Do 7 grudnia kierować będzie wami tendencja do zachowania status quo, kiedy jednak Wenus zmieni znak i wkroczy do Wodnika, otworzycie się na kreatywność, tak w dziedzinie twórczości, jak i w uczuciach. Przyjdą wam do głowy oryginalne pomysły i rozwiązania do tej pory przez was nie stosowane. W dniach 6-13 grudnia, kiedy Słońce w koniunkcji z Saturnem utworzy sekstyl z Jowiszem w waszym znaku, rozpoczniecie długotrwałą działalność w sferze szeroko pojętej komunikacji. Może to wiązać się z podróżami, przekazywaniem wiedzy, nauczaniem, promocją, pisaniem lub publikowaniem książek oraz innymi formami intelektualnego oraz artystycznego wyrazu. Relacje z rodzeństwem i sąsiadami okażą się istotne i ulegną znacznej poprawie.

Do 21 grudnia Jowisz tworzy również kwadraturę z Plutonem, planetą transformacji, nie wszystko przebiegnie więc w sposób łatwy i przyjemny, działać będziecie pod presją, dokonując trudnych moralnie wyborów, jednak układ planet podpowiada, że na końcu tej drogi czeka was sukces, warto więc czerpać pełnymi garściami z tego, co oferuje los. W miłości wszystko może się zdarzyć, ponieważ od 7 do 19 grudnia zarówno Wenus, jak i Mars przebywają w znaku Wodnika, w waszej sferze romansów i kreatywności. 19 grudnia Merkury wejdzie w retrogradację, a to oznacza dla was wycofanie się z planów związanych z miejscem zamieszkania.

Kiedy 21 grudnia Słońce wkroczy do Koziorożca zmianie ulegną wasze priorytety, rodzina, dom i domownicy okażą się dla was najważniejsi. Dni między 22 a 28 grudnia, czyli cały okres świąteczny minie wam jak w bajce, gdy Wenus w Wodniku utworzy trygon z Jowiszem w Wadze – tegoroczne Święta Bożego Narodzenia zaliczycie do jednych z najbardziej udanych, spędzicie je wśród obcokrajowców lub w gronie osób wiele znaczących zarówno dla was osobiście, jak i dla społeczeństwa. Będzie oryginalnie, niezwykle i niecodziennie. Przed Sylwestrem natomiast uważajcie na zdrowie, unikajcie używek i alkoholu.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.