Horoskop na czerwiec 2018 dla Wagi

Słońce w przyjaznych Bliźniętach do 21 czerwca zachęca do korzystania z urlopu, przyjemność sprawią wam wyjazdy zarówno krótkie, jak i dłuższe. Pieniędzy na zagraniczne wojaże nie zabraknie dzięki wielkiemu trygonowi w znakach wodnych, złożonemu z najbardziej dobroczynnych planet, w tym Wenus, władczyni waszego znaku. W pierwszych dniach miesiąca liczyć się będzie szybka decyzja, która pozwoli podreperować finanse – szczególnie dotyczy to Wag urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Ogarną was uczucia wyższe, zapragniecie romantycznych spotkań, a układ planet wam to zapewni. Zakochane Wagi mogą liczyć na przełom we wzajemnych relacjach w czasie długiego czerwcowego weekendu na początku miesiąca lub między 18 a 22 czerwca, kiedy dojdzie do opozycji Wenus do Marsa. Pozostańcie natomiast ostrożni ze wszelkimi deklaracjami między 3 a 8 czerwca, podczas opozycji Wenus do Plutona i kwadratury Słońca oraz Merkurego do Neptuna – uważajcie, aby nie stać się w tych dniach ofiarą intryg i pomówień, starajcie się wszystko wyjaśniać na bieżąco, inaczej stosunki ze współpracownikami ulegną pogorszeniu.

13 czerwca Wenus wkroczy do życzliwego znaku Lwa, jednak zaraz utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – ktoś zaskoczy was do tego stopnia, że zaczniecie się zastanawiać, czy naprawdę wam dobrze życzy. Ogólnie jednak Wenus w Lwie obudzi zmysły, zapragniecie się podobać i zyskać sympatię otoczenia. Mars w koniunkcji z Południowym Węzłem Księżycowym między 12 a 18 czerwca pokrzyżuje wam szyki w sprawach miłosnych oraz w relacjach z dziećmi, między 18 a 22 czerwca natomiast nastąpi dobry moment na wszelkiego typu umowy i negocjacje finansowe, ponieważ pozostaniecie pod wpływem kolejnego wielkiego trygonu, tym razem z Merkurym w Raku w roli głównej. Również opozycja Wenus do Marsa rozbudzi uśpione namiętności, czeka was kłótnia kochanków, po której następuje słodkie pogodzenie w zaciszu sypialni.

Kiedy 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do Raka, pozostając do 26 czerwca w aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, pojawią się zawodowe propozycje oraz szanse, które w pierwszej chwili wyglądać mogą oszałamiająco. Pozostańcie jednak czujni, bo opozycja Merkurego do Plutona ostrzega przed zbyt pochopnym podejmowaniem decyzji, a opozycja Słońca do Saturna w ostatnim tygodniu czerwca utrudni każdą inicjatywę. Kwadratura Wenus do Jowisza zapowiada, że pod koniec miesiąca szarpniecie się na zakup czegoś, na co was nie stać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.