Horoskop na czerwiec 2018 dla Panny

Do 21 czerwca, dopóki Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, nie warto brać urlopu, bo zadań w pracy namnoży się tak wiele, że ta świadomość uniemożliwi Pannom prawdziwe zrelaksowanie się. Pomimo długiego weekendu na początku tygodnia obowiązki zawodowe nie pozwolą wam na odpoczynek. Pracowitość wam się opłaci, bo wielki trygon, złożony z planet beneficznych – Wenus, Jowisza i Neptuna – w życzliwych znakach wodnych, ułatwi załatwienie najbardziej wymagających spraw. Jedynie między 5 a 8 czerwca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Słońca i Merkurego w Bliźniętach do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb, wystąpią nieporozumienia z przełożonymi, trudno wam będzie zrozumieć, czego się od was oczekuje. Zamiast forsować własne zdanie, starajcie się dostosować do wymagań, nawet jeśli nie wszystko jest dla was jasne, na pewno się to wam opłaci. Najbardziej korzystna aura w pierwszym tygodniu czerwca czeka Panny zakochane, możecie spodziewać się oświadczyn, deklaracji uczuć, sekretnych wyznań miłości i romantycznych uniesień. Panny szukające swojej drugiej połowy powinny rozejrzeć się baczniej wokół siebie, a dostrzegą kogoś, kogo uznawały za przyjaciela, tymczasem od dłuższego czasu osoba ta darzy je głębszym uczuciem.

Między 12 a 14 czerwca, kiedy Merkury znajdzie się w życzliwym znaku Raka i utworzy sekstyl z błyskotliwym Uranem, wykażecie się pomysłowością i profesjonalizmem. Niektóre Panny z dnia na dzień spakują manatki i wybiorą się za granicę z przyjaciółmi, warto ryzykować, chociaż w między 14 a 17 czerwca czekają was ograniczenia i wymagania ze strony rodziny. Za to między 18 a 22 czerwca czeka was kolejny wielki trygon, tym razem utworzony z Merkurego, Jowisza i Neptuna – nie będzie sprawy, z którą byście sobie nie poradzili lub problemu, którego byście nie rozwiązali.

Kiedy 21 czerwca Słońce wkroczy do znaku Raka i do 26 czerwca utworzy sekstyl z Uranem, nastąpi właściwy moment na skorzystanie z urlopu, wybierzcie się do miejsca, w którym jeszcze nie byliście, a pozytywne wrażenia po powrocie z wakacje macie zapewnione.

Ostatnie dni miesiąca mogą być pełne napięć, wywołać niepokój i zdenerwowanie, w wyniku opozycji Słońca do Saturna oraz kwadratury Merkurego do Urana. Starajcie się przystosować do przejściowych niedogodności i opanować nadmierne emocje, ponieważ nie są warte problemów ze zdrowiem, jakie mogłyby wywołać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.