Horoskop na czerwiec 2018 dla Skorpiona

Do 21 czerwca Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, skupiając energię Skorpionów na zarządzaniu wspólnymi finansami. Zamiast marnować energię na załatwianie zawodowych spraw, które nie są w obecnej chwili istotne oraz na rozwiązywanie sporów i nieporozumień w otoczeniu, horoskop radzi wam w pierwszych dniach czerwca oddać się przyjemnościom, jakie oferuje życie codzienne i bliski kontakt z kochanymi osobami. Wielki trygon w znakach wodnych, złożony z najbardziej dobroczynnych planet, którego jedno z ramion – planeta Jowisz – wypada w waszym znaku, zapowiada okres dobrobytu i znakomitego samopoczucia. Długi czerwcowy weekend sprzyja podróżom zagranicznym oraz załatwieniu wszelkiego typu spraw, w których liczy się sprawiedliwy osąd.

Dni między 3 a 8 czerwca nie są korzystne dla spekulacji finansowych, odpuście więc sobie ryzykowne inwestycje i większe zakupy, bo możecie ulec manipulacji i w konsekwencji na tym stracić. Pamiętajcie w tych dniach, że nie wszystko złoto, co się świeci i to, co w pierwszej chwili wydaje się świetną okazją, w końcu okaże się wielkim bublem. Szczególnie sprawy związane z nieruchomościami, za które weźmiecie się między 12 a 18 czerwca, mogą być dużo bardziej problematyczne, niż przypuszczaliście na początku.

Między 18 a 22 czerwca w stałych związkach pojawią się nieporozumienia, ich podłożem będą niespełnione oczekiwania partnera. Warto skorzystać z letniej aury i wybrać się z ukochaną osobą chociaż na krótki urlop, podczas którego będziecie mogli wszystko sobie wyjaśnić i odbudować zagubioną w natłoku codzienności namiętność. Czas i uwaga poświęcona partnerowi zaprocentuje w przyszłości lepszym porozumiem oraz poczuciem bliskości, postarajcie się wprowadzić więcej pikanterii, zmysłowości i romantyzmu we wzajemne relacje, a wasze życie się polepszy.

Trygon Jowisza w waszym znaku do Merkurego w Raku zapali zielone światło dla bliskich i dalszych podróży, ułatwi podjęcie istotnych, strategicznych decyzji, sprzyja też sprawom sądowym. Kiedy 21 czerwca Słońce wkroczy do znaku Raka i utworzy trwający do 26 czerwca sekstyl do Urana w Byku, energię skierujecie na zorganizowanie wakacji najbliższym. Niektóre Skorpiony, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku, właśnie teraz zdecydują się skorzystać z romantycznej eskapady we dwoje lub wybiorą się w ekscytującą wyprawę do krajów egzotycznych, bez względu na koszty, jakie trzeba będzie ponieść. Ostatnie dni miesiąca wiązać się będą z okresem ograniczeń, jakie zafunduje opozycja Słońca do Saturna, może zajść konieczność wywiązania się z wcześniejszych zobowiązań, utrudnienia pojawią się też w dziedzinie komunikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.