Horoskop na czerwiec 2018 dla Strzelca

Słońce w przeciwległym znaku Bliźniąt do 21 czerwca zwróci waszą uwagę na sprawy partnera, wzbudzi zainteresowanie podtrzymaniem każdego rodzaju relacji, może jednak wywołać konflikty wynikające z różnicy poglądów. Pierwsze dni miesiąca miną jednak w atmosferze relaksu i dobrobytu, co zapewni wielki trygon w znakach wodnych, złożony z samych dobroczynnych planet. Niektóre Strzelce zainteresują się ukrytymi aspektami rzeczywistości, inne pogłębią swoją wiarę, wszystkie zaś postanowią rozwijać w sobie uczucia wyższe. Udadzą się podróże, szczególnie zagraniczne, ale krótki wypad za miasto również pozostawi po sobie przyjemne wrażenia.

Jedynie między 3 a 8 czerwca, podczas kwadratury zarówno Słońca, jak i Merkurego z niepewnym Neptunem, trudno się będzie wam zorientować w tym, kto wam dobrze życzy, plotki i pomówienia znajdą się na porządku dziennymi. Nieporozumienia wynikną z braku precyzji w przekazywaniu informacji. Nie bierzcie do siebie wszystkiego, co usłyszycie na swój temat, nie warto przejmować się tym, na nie macie wpływu, nie wszyscy muszą was kochać. Jeśli jednak zależy wam na dobrej opinii, starajcie się dawać innym jasne i jednoznaczne komunikaty, pamiętając o tym, że w pierwszej kolejności do ludzi dociera przekaz emocjonalny, dopiero później – merytoryczny, nabierzcie dystansu przede wszystkim do własnych emocji.

Do 12 czerwca, dopóki Wenus przebywa w znaku Raka, nie musicie martwić się o finanse,  zresztą zajmiecie się głównie wydawaniem pieniędzy, a nie ich zarabianiem, po 13 czerwca natomiast, kiedy dla odmiany Merkury zawita do znaku Raka, skupicie się na sposobach pozyskania dodatkowych finansów z innych źródeł, niż stała praca, zacznie wam po głowie chodzić pomysł na założenie własnej firmy, rozważcie jednak wszystkie za i przeciw zanim podejmiecie ostateczna decyzję, żebyście nie musieli dokładać do interesu.

Między 18 a 22 czerwca opozycja Wenus do Marsa zachęci wolne Strzelce do nawiązania niezobowiązujących romansów, a trygon Merkurego do Jowisza wzbudzi w was potrzebę rozwoju intelektualnego, a także zachęci do podróżowania, to dobry moment na zaplanowanie urlopu lub rozpoczęcie nauki w wybranej dziedzinie.

Kiedy 21 czerwca Słońce opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, pozostając do 26 czerwca w sekstylu do rewolucyjnego Urana, postanowicie zmienić dietę i zainteresujecie się zdrowym odżywianiem. Oczyszczenie organizmu bardzo wam się przyda, szczególnie, że w ostatnim tygodniu czerwca czeka was okres powściągliwości i ograniczeń, zafundowany przez opozycję Słońca do Saturna, warto go wykorzystać do poprawy kondycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *