Horoskop na czerwiec 2016 dla Strzelca

W pierwszym tygodniu czerwca Jowisz odbierać będzie szereg sprzecznych aspektów, tworząc ramię zarówno zapowiadającego ułatwienia wielkiego trygonu, jak również zwiastującego napięcia wielkiego krzyża. Sama kwadratura Jowisza w Pannie do Saturna w Koziorożcu da się mocno we znaki Strzelcom urodzonym w drugiej dekadzie znaku. Dobrowolne poddanie się ograniczeniom pozwoli skorzystać z dobrodziejstw nawet w przypadku tak trudnych układów planet. W cenie okaże się pracowitość, cierpliwość i konsekwencja, a także mocne stąpanie po ziemi, unikanie rozmaitych natchnionych „guru” i osób o zmiennych poglądach. Planety zachęcają również do oszczędności, co w przypadku Strzelców jest trudne w realizacji.

Nów w Bliźniętach, do którego dojdzie 5 czerwca, wyznaczy początek przedsięwzięcia, w którym udział wezmą osoby o krańcowo różnych poglądach, trzeba zrobić wysiłek i pogodzić ze sobą sprzeczne interesy. W dniach 6-8 czerwca ludzie zaskoczą Was pozytywnie, pomimo odmiennego podejścia do tych samych problemów.

Między 9 a 11 czerwca uważajcie na plotki, jakie rozsiewać będą na Wasz temat osoby udające przyjaciół, a tak naprawdę będący Waszymi ukrytymi wrogami. Całe szczęście między 11 a 14 czerwca uda Wam się pokonać przeciwników i nieprzyjaciół, którzy nagle zmienią front i nieoczekiwanie staną po Waszej stronie. Do 17 czerwca możecie liczyć na niespodzianki, które Wam sprawią przyjemność, natomiast pełnia w Waszym znaku, do której dojdzie 20 czerwca, pozbawi Was złudzeń odnośnie osób z Waszego otoczenia.

Do 24 czerwca nawet nie starajcie się brać udziału w zawodowych dyskusjach, bo Waszych argumentów nikt nie weźmie pod uwagę. Unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych decyzji, szczególnie dotyczących kariery i spraw rodzinnych.

Ostatni tydzień czerwca natomiast przyniesie zastrzyk dodatkowych środków finansowych, które powinniście przeznaczyć na spłatę długów, zdobywanie wiedzy lub podróże zagraniczne. Łatwiej  dogadacie się z ludźmi o odmiennych poglądach. Przez cały miesiąc uważajcie na ukrytych wrogów, którzy za Waszymi plecami rozsiewają wyssane z palca plotki.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.