Horoskop na czerwiec 2016 dla Skorpiona

Przez pierwszy tydzień czerwca wspierać Was będzie wielki trygon, złożony z Plutona, Jowisza i Merkurego, co sprzyjać powinno wszelkiego rodzaju umowom i negocjacjom. Macie szansę postawić na swoim, szczególnie że Mars ruchem wstecznym wycofał się do Waszego znaku, wzmacniając siłę woli i zachęcając do bezwzględnej walki o to, na czym Wam zależy. Możecie liczyć na życzliwość wysoko postawionych osób oraz na pomoc wypróbowanych przyjaciół, co w dniach 6-8 czerwca przyniesie wymierne efekty. Nie unikniecie problemów finansowych, dotykających szczególnie mocno osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Podróże zagraniczne trzeba odłożyć na bardziej sprzyjające czasy, jak również plany zdobycia dodatkowego wykształcenia.

Między 9 a 11 czerwca użyjecie całej swojej mocy, aby przekonać oponentów do swoich pomysłów, powinniście jednak liczyć się z tym, że siłą nikogo nie uszczęśliwicie. W połowie czerwca wejdziecie w konflikt ze swoimi dziećmi lub wychowankami, którym trudno jest wytłumaczyć, że nie wszystkie ich żądania i pragnienie można zrealizować. W pracy natomiast w dniach 11-17 czerwca uda się wprowadzić rozwiązania ułatwiające wszystkim wykonywanie zadań.

20 czerwca pełnia w znaku Strzelca postawi pod znakiem zapytania transakcje finansowe, uważajcie na przelewy międzybankowe, bo coś może pójść nie tak. Ostrożność należy zachować aż do 24-go czerwca, ponieważ ktoś może Was oszukać lub coś obiecać i nie dotrzymać słowa. Od 25 czerwca natomiast trygon Jowisza do Plutona, pobyt Słońca i Wenus w życzliwym Raku oraz inne korzystne układy planet zapalą zielone światło nie tylko dla spraw finansowych, dobrych inwestycji i poważnych zysków, ale także sprawią, że otworzycie się na miłość, jak również zwyczajne korzystanie z życia.

Miesiąc uda Wam się zakończyć sukcesem i dobrym samopoczuciem, pomimo trudności, jakie trzeba było pokonać.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.