Horoskop na czerwiec 2016 dla Koziorożca

W tym miesiącu możecie okazać się największymi wrogami sami dla siebie. Zachowawcza postawa, jaką od jakiegoś czasu prezentujecie, utrudni skorzystanie z dobrodziejstw, jakie zapowiadają planety. Pierwszy tydzień czerwca upłynie w atmosferze sprzecznych tendencji – z jednej strony wielki trygon z Plutonem w Waszym znaku w roli głównej, sypnie potężną dawką sukcesów, z których skorzystają głównie Koziorożce z drugiej dekady znaku, z drugiej natomiast wielki krzyż z udziałem Saturna w Strzelcu, zapowiada trudności w wyrażaniu uczuć i uniemożliwia swobodne kontakty z osobami, na których Wam zależy. Podejrzliwość, zazdrość, gry słowne oraz inne perturbacje wpłyną negatywnie na Wasz wizerunek. Niektóre Koziorożce w pierwszej dekadzie czerwca mogą doświadczyć problemów zdrowotnych lub zmuszone będą zająć się osobami samotnymi, niedołężnymi lub po prostu słabymi.

W dniach 9-11 czerwca unikajcie sprzeczek, bo możecie zabrnąć za daleko, a nie da się cofnąć wypowiedzianych słów. Między 11 a 17 czerwca czeka Was niespodzianka ze strony współpracowników, możecie liczyć na uznanie i słowa wsparcia, co poprawi znacznie Wasze samopoczucie. 21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do przeciwległego Raka, co sprawi, że sprawy partnera okażą się priorytetowe.

Do 24 czerwca starajcie się unikać podejmowania ważnych życiowych decyzji, nie słuchajcie też opinii ludzi, którzy nie zasługują na zaufanie, bowiem napięte aspekty Merkurego pozbawią Was obiektywizmu. Ostatni tydzień czerwca pozwoli zbliżyć się do partnera, otoczyć go opieką i zrealizować wspólne cele. Zielone światło zapali się dla ważnych międzynarodowych przedsięwzięć, śmiałych projektów i artystycznych działań. Miłość zagości w sercu niejednego Koziorożca, pod warunkiem, że otworzy się na potrzeby duszy, której do tej pory nie chciał słuchać.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.