Horoskop na czerwiec 2016 dla Ryby

Do 13 czerwca sprawy układać się będą ze zmiennym szczęściem – z jednej strony Ryby z drugiej dekady znaku otrzymają szansę od losu, która będzie jak los na loterii, z drugiej pojawią się trudności zawodowe, wynikające w głównej mierze z wzięcia na swoje barki zbyt wielu obowiązków. Nie można być wszędzie naraz, trudno sprostać wyzwaniom, kiedy organizm jest zbyt wyczerpany.

W dniach 5-8 czerwca uświadomicie sobie, że kolejne zadanie, którego się podjęliście, osłabia Wasze relacje rodzinne i źle wpływa na jakość związków. Ostra wymiana zdań w dniach 9-11 czerwca sprawi, że wycofacie się z przedsięwzięcia, które zapowiada się wspaniale, ale mogłoby Was pozbawić radości życia. W dniach 11-17 czerwca pojawią się dodatkowe zarobki, które utwierdzą Was w przekonaniu, że nie warto tracić energii na działania nie przynoszące zysków. Praca, jaką wykonujecie na rzecz przyjaciół i osób, z którymi łączą Was wspólne idee, okaże się opłacalna, ale wyczerpująca, tylko od Was zależy czy postawicie na karierę, czy zdecydujecie się umocnić więzy rodzinne. Pełnia w Strzelcu, do której dojdzie 20 czerwca, uświadomi Wam bardzo jasno po stronie jakich wartości chcecie się opowiedzieć.

Z ostatecznymi decyzjami planety jednak radzą powstrzymać się przynajmniej do 25 czerwca, bo trudna konfiguracja Merkurego, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 20-24 czerwca, utrudni właściwe rozeznanie sytuacji. Ostatni tydzień czerwca poprawi sytuację finansową, co sprawi, że zapragniecie odpocząć od nadmiernych obowiązków. To znakomity czas, aby wybrać się na wakacje, oderwać od pracy, pielęgnować bliskie relacje. Planety zachęcają do odpoczynku i realizacji marzeń. Młode Ryby mogą przeżyć gorący, letni romans, który na długo pozostanie w pamięci.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.