Horoskop na czerwiec 2016 dla Wodnika

Pierwsza dekada czerwca przyniesie nową miłość, początek przyjaźni lub niezwykły projekt, w którym będziecie mogli wykazać się kreatywnością i twórczą inicjatywą. Nie wszystko jednak pójdzie po Waszej myśli, na przeszkodzie staną Wam ograniczenia ze strony przełożonych, osób starszych lub mocno zachowawczych. Będziecie musieli pokonać własne lęki i niepewność, ale planety obiecują sukces, jeśli tylko uwierzycie w siebie i postawicie na pracowitość, rzetelność i przebojowość. W finansach nastąpi zastój, planety radzą wprowadzić oszczędności, bo pieniądze ostatnio przeciekają Wam przez palce.

W dniach 6-8 czerwca niektóre Wodniki urodzone w drugiej dekadzie znaku zdecydują się otwarcie wyrazić swoje uczucia, ale spotkać je może odrzucenie. Do 11 czerwca nie warto ryzykować i stawiać spraw na ostrzu noża, zwłaszcza w sprawach zawodowych, bo opozycja Marsa do Merkurego zamieni każdą rzeczową rozmowę w kłótnię. Na konstruktywne działanie przyjdzie czas w dniach 11-17 czerwca, wtedy planety obiecują szereg ułatwień i zbiegów okoliczności, które rozwiążą każdy Wasz problem.  Sekstyl Wenus, a potem Słońca do Urana sprawi, że powiodą się zarówno sprawy emocjonalne, jak i zawodowe. Niektóre Wodniki zakochają się na zabój, uczucia jednak miną jak majowy deszcz, inne skorzystają z chwili niezależności i świetnie się przy tym będą bawić.

Między 20 a 24 czerwca dadzą o sobie znać problemy finansowe, nie decydujcie się w tych dnach na zakup rzeczy, które kompletnie do niczego nie są Wam potrzebne, nie podejmujcie ważnych decyzji i unikajcie tzw. „okazji”. Dopiero ostatni tydzień czerwca przyniesie poprawę finansów i możliwość realizacji marzeń. Wpadniecie na znakomite pomysły, które poprawią sytuację zawodową oraz sposoby komunikacji i organizację pracy.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.