Horoskop na czerwiec 2016 dla Raka

Czas do 20 czerwca, kiedy Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, nie jest dla Was zbyt korzystny i odczuwać możecie brak energii oraz większe niż zwykle poczucie zagrożenia. Ogarniać Was mogą różnego rodzaju nieuzasadnione lęki, szczególnie w pierwszym tygodniu czerwca, kiedy planety tworzyć będą napięte konfiguracje. Zamiast poddawać się negatywnym nastrojom, planety radzą wybrać się w tym czasie na urlop i pozostawić za sobą wszystko, co wymaga większego wysiłku. Świat poczeka, a Wy w tym czasie nabierzecie energii, aby w odpowiednim momencie stawić mu czoło.

Raki z drugiej dekady znaku mogą spotkać na swej drodze osobę, która wywrze na nich ogromne wrażenie i nawiążą relację o charakterze przyjaźni. Po 17 czerwca, kiedy do Raka zawita kochliwa Wenus, przyjaźń może przekształcić się nieoczekiwanie w miłość.

Od 21 czerwca, kiedy również Słońce wkroczy do Waszego znaku, nabierzecie więcej pewności siebie, nie podejmujcie jednak ważnych decyzji aż do 25-go czerwca, gdyż odpowiedzialny za nasze myślenie Merkury podlega trudnym konfiguracjom i może sprawić, że zobaczycie wszystko w krzywym zwierciadle.

Wyjątkowo korzystny czas dla wszelkich miłosnych spraw nadejdzie w dniach 25-29 czerwca, kiedy Wenus w Waszym znaku utworzy korzystne aspekty najpierw z mistycznym i tajemniczym Neptunem, a następnie przynoszącym szczęście Jowiszem. Będzie romantycznie i zjawiskowo, spełni się marzenie niejednego Raka. Pojawią się szanse tak w dziedzinach osobistych, jak i finansowych. Mars w Skorpionie podkręci namiętność, nie poddawajcie się jednak zazdrości, bo wbrew pozorom nie jest to oznaka rodzącej się miłości, ale raczej potrzeby posiadania drugiej osoby na własność. Raki z drugiej dekady znaku dostaną się pod wpływ osoby silnej i władczej, której z przyjemnością ulegną.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.