Horoskop na czerwiec 2016 dla Bliźniąt

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt do 20 czerwca, zasilając Was energetycznie i zwiększając optymizm. Na początku miesiąca sprawy zawodowe ułożą się po Waszej myśli, natomiast we wszystkich innych dziedzinach napotkacie trudności. Pozostaniecie pod wpływem sprzecznych układów planet, które stworzą szansę poprawy sytuacji finansowej, ale skomplikują relacje międzyludzkie.

Podczas nowiu Księżyca w Waszym znaku, do którego dojdzie 5 czerwca, doznacie skomplikowanych przeżyć, które wyznaczą początek ważnego przedsięwzięcia, przynoszącego wzrost wynagrodzenia i uznanie, wiązać się to jednak będzie z jakimś rodzajem poświęcenia.

Miłość opanuje niejednego przedstawiciela znaku Bliźniąt, szczególnie w dniach 6-8 czerwca, uświadomicie sobie, że druga osoba znaczy dla Was więcej, niż do tej pory Wam się wydawało. Między 9 a 11 czerwca uważajcie na zdrowie, bo staniecie się podatni na przeziębienia, zwróćcie także uwagę na relacje w pracy – niektóre Wasze działania sprawiły, że pojawili się ukryci wrogowie i mogą w tych dniach atakować Was za plecami.

Kiedy 13 czerwca Merkury wejdzie do Waszego znaku, pokonacie wszystkie trudności i aż do 18-go możecie liczyć na wsparcie przyjaciół oraz osób z otoczenia, czeka Was również w tych dniach ożywienie życia towarzyskiego. Relacje partnerskie również ułożą się nie najgorzej, pod warunkiem, że okażecie bliskiej osobie więcej niż zwykle uczuć.

21 czerwca Słońce opuści Wasz znak, natomiast Merkury dostanie się pod wpływ niekorzystnych aspektów – w dniach 20-24 czerwca pozostańcie szczególnie ostrożni przy podejmowaniu decyzji, szczególnie finansowych oraz dotyczących relacji osobistych, nie zwracajcie uwagi na plotki i pomówienia, trzymajcie się faktów i nie spieszcie się z wyciąganiem wniosków.

Między 25 a 29 czerwca sytuacja znacznie się poprawi, pojawią się szanse, które podbudują Wasz wizerunek i przyczynią się do poprawy sytuacji materialnej. Niektóre Bliźnięta czeka awans, inne osiągną szczególną pozycją wśród przyjaciół lub w kręgu osób, podzielających ich pasje i zainteresowania.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.