Horoskop na czerwiec 2016 dla Lwa

Pierwszy tydzień czerwca może okazać się trudny, ale znajdziecie sposób na wybrnięcie z każdej niewygodnej sytuacji. Macie dobre pomysły, warte realizacji, ale potrzebujecie odpowiednich wykonawców i zespołu wspierających Was ludzi, a z tym na początku miesiąca może być problem. Planety radzą, abyście przede wszystkim zwiększyli wymagania wobec siebie, a stali się bardziej tolerancyjni w stosunku do innych. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt, do którego dojdzie 5 czerwca, wyznaczy początek projektu, którego sukces zależeć będzie od wsparcia zgranego zespołu przyjaciół. To samo dotyczy relacji partnerskich – w dniach 6-8 czerwca macie szansę dostrzec drugą osobę w swoim życiu i odnaleźć miłość we własnym sercu.

W dniach 11-17 czerwca Uran w sekstylu do Słońca zapowiada szereg rewolucyjnych zmian, które okażą się dla Was korzystne. Pojawią się niespodziewane szanse, należy je łapać obiema rękami, nawet jeśli okoliczności w pierwszej chwili wydawać się będą niesprzyjające. Zapali się zielone światło dla pracy zespołowej oraz realizacji oryginalnych projektów, których będziecie pomysłodawcami. Nie zapominajcie jednak, że bycie liderem to rodzaj służby dla innych, a nie stawianie siebie w centrum wydarzeń.

21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, co pozbawi Was energii – poczujecie się, jakby ktoś wypuścił z Was powietrze. W zespole, którym dowodzicie lub w grupie przyjaciół, skupionych na osiągnięciu wspólnego celu, pojawią się różnice zdań, które postawią pod znakiem zapytania całe przedsięwzięcie. Nie poddawajcie się, bo większość wątpliwości to wyssane z palca bzdury, natomiast zwrócić należy uwagę na konsekwencję i rzetelność wykonywanych działań.

Ostatni tydzień czerwca poprawi Waszą sytuację materialną, chociaż pieniądze pochodzić będą z pożyczki, kredytu lub dotacji i nie zagoszczą zbyt długo na Waszym koncie – przeznaczycie je prawdopodobnie na podróże zagraniczne, wyższe studia albo kursy językowe.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.