Horoskop na czerwiec 2016 dla Panny

W tym miesiącu nic nie będzie takie, jakim wydawało się być na początku, szczególnie w pierwszym tygodniu czerwca. Planety zafundują Wam jazdę bez trzymanki, a dotyczy to szczególnie osób, urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Przebywający w Pannie Jowisz odbiera zmienne aspekty od większości planet – możecie osiągnąć bardzo wiele, ale wymagać to będzie wysiłku i poświęcenia. Nie bierzcie wyobrażeń za rzeczywistość, stąpajcie obiema nogami mocno po ziemi, a los wynagrodzi Was za rzeczywisty wkład pracy.

5 czerwca rozpoczniecie międzynarodowe przedsięwzięcie, które przyniesie Wam sukces, pod warunkiem, że wykażecie się dużą dozą obiektywizmu. W dniach 6-8 czerwca czekają Was „ciche dni” w związkach, bo swoje serce oddacie całkowicie sprawom zawodowym. W dniach 9-11 czerwca nastąpi kryzys we wszelkich działaniach związanych z podróżami, nauką i wymianą poglądów – natraficie na trudny do przezwyciężenia opór, ale poradzicie sobie stosując metodę perswazji.

13 czerwca Merkury wejdzie do Bliźniąt, poczujecie się więc w swoim żywiole, angażując się całkowicie w sprawy zawodowe. Do 19 czerwca możecie liczyć na zbiegi okoliczności, popychające zamierzenia do przodu, natomiast pełnia w Strzelcu, do której dojdzie 20 czerwca, pokaże Wam jasno problemy, które w najbliższych dniach będziecie zmuszeni rozwiązać. Okaże się, że trzeba rozgraniczyć to, co  jest pobożnym życzeniem, od tego, co można w konkretnej sytuacji osiągnąć. Musicie liczyć się z tym, że nie mieliście racji i dostosować marzenia do rzeczywistości. Mimo wszystko szczęście będzie Wam sprzyjać, a z pomocą przyjdą przyjaciele oraz życzliwe Wam osoby. Ostatni tydzień czerwca obfitować może w wydarzenia, które umożliwią realizację wszelkich zamierzeń.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.