Horoskop na czerwiec 2016 dla Wagi

W pierwszym tygodniu czerwca odnosić będziecie wrażenie, że jesteście przez innych niezauważeni, co sprzyja działaniom skrytym i sekretnym, w większości przypadków wywołuje jednak dyskomfort psychiczny. Zdrowie może szwankować lub okoliczności zmuszą Was do zaopiekowania się osobami starszymi i samotnymi. Poczujecie się docenieni dopiero między 6 a 8 czerwca, ale raczej w kontekście osoby niezbędnej do zadań specjalnych, niż jako osobowość warta miłości.

Między 9 a 11 czerwca uważajcie z zakupami, będziecie skłonni wydać majątek na sprzęt elektroniczny lub środki komunikacji, starajcie się w tym czasie nie przekraczać prędkości, bo mandat murowany. Chłód uczuciowy, jaki Was otaczał w pierwszej dekadzie miesiąca, minie jak ręką odjął  po 11-tym czerwca, kiedy Wenus, a następnie Słońce utworzą sekstyl do Urana. Między 11 a 17 czerwca czeka Was wiele zaskakujących i miłych wydarzeń, pojawią się niespodziewane dodatkowe pieniądze, osoby, na których Wam zależy okażą przyjaźń, obracać się będziecie w towarzystwie ludzi wykształconych i wysoko postawionych, a zbiegi okoliczności otworzą zamknięte do tej pory drzwi.

Po 17 czerwca, kiedy Wenus przesunie się do Raka, zaangażujecie się w działania zawodowe, kariera okaże się dla Was najważniejsza. Pełnia w Strzelcu, do której dojdzie 20 czerwca, objawi nieporozumienia w komunikacji. Problemy potrwają do 24-go, starajcie się w tym czasie nie podpisywać umów, odpuśćcie też sobie ważne decyzje, weźcie poprawkę na wszelkie nieprzewidziane zdarzenia, które mogą Wam pokrzyżować plany. Problemy z porozumiewaniem się dotkną głównie Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku i to praktycznie przez cały miesiąc, ale w dziedzinie uczuciowej w dniach 25-29 czerwca sytuacja na tyle się poprawi, że możliwa okaże się realizacja najbardziej skrytych marzeń. Trygon Wenus do Neptuna przyniesie niektórym niesamowite szanse zawodowe, szczególnie osobom, zajmującym się każdą dziedziną sztuki. Końcówka czerwca przyniesie dużo radości i zadowolenia.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.