Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Strzelca

Do 22 września, dopóki Słońce przebywa w znaku Panny, pochłaniać was będą wyzwania zawodowe, a nadmiar spraw do załatwienia i zadań do wykonania może wywołać stres. Trygon Słońca do nieprzewidywalnego Urana oraz nów Księżyca w Pannie pozwolą między 5 a 9 września rozpocząć nowy oryginalny zawodowy projekt, w który zaangażujecie się bardzo mocno. Między 12 a 16 września opozycja Słońca do Neptuna rozbudzi twórcze aspiracje, nie obejdzie się bez nieporozumień z domownikami, którzy w tym czasie oczekiwać mogą od was wsparcia.

Dni od 15 do 19 września przyniosą finansowe zyski, trygon Słońca do Plutona wypełni was siłą, determinacją i bezkompromisowością w dążeniu do spełnienia zawodowego, pełnia Księżyca w znaku Ryb, mająca miejsce 20 września wzbudzi emocje i uświadomi jasno wyzwania, jakie przed wami stoją. 22 września Słońce opuści znak wymagającej Panny i wejdzie do życzliwej Wagi, wrzucicie na luz i zaczniecie częściej spotykać się z przyjaciółmi oraz udzielać się w grupie osób, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania, trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach września pomoże zweryfikować otoczenie w kontekście trwałości, niezawodności i lojalności.

Merkury przez cały miesiąc tranzytuje życzliwy znak Wagi, przechodząc dopiero 28 września w bieg wsteczny, co zaprocentuje poprawą relacji międzyludzkich. Między 3 a 6 września trygon Merkurego do Saturna sprzyja spotkaniom z wypróbowanymi, długoletnimi przyjaciółmi. Od 18 do 22 września korzystny aspekt Merkurego z Jowiszem zapowiada sukcesy towarzyskie w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, ale w ostatniej dekadzie miesiąca kwadratura Merkurego do zawziętego Plutona przyniesie napięcia w finansowych ustaleniach i negocjacjach.

Do 10 września Wenus przebywa w życzliwej Wadze, warto więc postawić na rozwój miłości i naprawę relacji przyjacielskich, szczególnie między 4 a 8 września, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem i w napiętej kwadraturze z Plutonem – przy tej konfiguracji łatwo zarówno samemu wybaczyć, jak i uzyskać przebaczenie. Po 10 września, kiedy Wenus przesunie się do znaku Skorpiona, w którym jest słaba, trudniej będzie porozumieć się bliskimi, którzy mogą po prostu was nie rozumieć.

Między 15 a 19 września Wenus w kwadraturze do Saturna zapowiada utrudnienia w komunikacji, natomiast opozycja Wenus do Urana między 20 a 26 września pogorszy stosunki z podwładnymi oraz wykonawcami zleceń. Aspekty Wenus z Jowiszem i Neptunem pod koniec miesiąca pozwalają mieć nadzieję, że pomimo wszystko zrealizujecie jedno ze swoich ukrytych marzeń.

Mars w znaku Panny do 15 września wpłynie na aktywizację zawodową, między 3 a 9 września, podczas trygonu Marsa do Plutona, wiele zrobicie, aby uzyskać większe dochody. Po 15 września, kiedy Mars zawita do życzliwej Wagi, wasza motywacja do działania znacznie spadnie, ale trygon Marsa do Saturna przypomni wam, co się liczy i staniecie na nogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *