Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Skorpiona

Słońce tranzytuje życzliwy znak Panny do 22 września, skupiając uwagę na kultywowaniu przyjaźni, aktywizacji życia społecznego oraz poprawie relacji z dziećmi. Dni między 5 a 9 września, podczas nowiu Księżyca w korzystnym aspekcie z Uranem w przeciwległym znaku Byka, rozpoczną nowy rozdział w jednej z tych dziedzin, czekają was niespodziewane spotkania towarzyskie, nowe znajomości, oryginalne pomysły dzieci. Od 12 do 16 września opozycja Słońca do Neptuna może doprowadzić do nieporozumień w związkach nieformalnych – jedna ze stron będzie oczekiwała romantycznych gestów, druga praktycznego działania, możecie rozminąć się w intencjach.

Między 15 a 19 września trygon Słońca do Plutona wpłynie na związki przyjaźni, pozwoli się otworzyć i wyjaśnić wszystkie „zamiatane pod dywan” problemy, pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 września w nostalgicznych Rybach, wzbudzi emocje i przywoła wspomnienia wspólnie spędzonych chwil. 22 września Słońce opuści przyjazną Pannę i wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym co roku zwykle czujecie się wyczerpani energetycznie. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Saturna ustabilizuje sytuację rodzinna i wpłynie na sprawy domowe.

Między 3 a 9 września dwaj władcy waszego znaku – Mars w Pannie i Pluton w Koziorożcu– znajdą się trygonie, co oznacza niesamowity wzrost energii i wytrzymałość na każdą niewygodę. 15 września Mars zmieni znak i wkroczy do Wagi, w której jest słaby, wasze działania zaczną generować ukrytych wrogów, jeśli nie popracujecie nad poprawą relacji w związkach.

Wenus do 10 września przebywa w znaku Wagi, sprzyjając ukrywaniu prawdziwych uczuć, szczególnie w dniach od 4 do 8 września, gdy Wenus utworzy napięty aspekt z Plutonem i uszczęśliwiający trygon z Jowiszem, może wam zabraknąć wiary w siłę swoich uczuć. 10 września Wenus wejdzie do waszego znaku, otworzycie się więc na miłość, nie zrezygnujecie jednak z postawy zdobywcy. Od 15 do 19 września napięty aspekt Wenus z Saturnem wywoła poczucie osamotnienia, natomiast opozycja Wenus do Urana w dniach 15–19 września doprowadzi do konfliktów w związkach. W ostatnich dniach miesiąca zrobi się romantycznie, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnych aspektach z Neptunem i Jowiszem, warto zaprosić ukochaną osobę na kolację przy świecach, uważajcie tylko, żeby nie przesadzić z wystawnością.

Merkury przebywa w znaku Wagi przez cały miesiąc, 28 września wchodząc w retrogradację, ludzie zaczną powierzać wam swoje tajemnice, które powinniście zachować w sekrecie. Trygon Merkurego do Saturna między 3 a 6 września sprawi, że zaczniecie rozważać inwestycje w nieruchomości, ponieważ obecne warunki mieszkaniowe wydadzą się wam niewystarczające. Od 18 do 22 września trygon Merkurego do Jowisza zachęci do zbierania potrzebnych wam informacji, natomiast kwadratura Merkurego do Plutona w ostatniej dekadzie miesiąca zapowiada trudności w komunikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *