Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Koziorożca

Do 22 września Słońce przebywać będzie w przyjaznej Pannie, kierując uwagę na porządkowanie i poszerzanie wiedzy, podnoszenie kwalifikacji, oraz podróże zagraniczne. Nów Księżyca w tym znaku, w trygonie do Urana w Byku, pozwoli rozpocząć nową ścieżkę rozwoju osobistego, ułatwi znalezienie oryginalnego hobby, może sprawić, że ukochana osoba zaskoczy was czymś przyjemnym. W dniach od 12 do 16 września uważajcie na drogach, zwłaszcza w nieznanych miejscach, bo możecie się zgubić, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Neptuna.

Między 15 a 19 września będziecie mieć przewagę w każdej konkurencji, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie do Plutona w waszym znaku – nikt was nie pokona, więc stawiajcie sobie wysoko poprzeczkę. Pełnia Księżyca w Rybach, do której dojdzie 20 września, wzbudzi emocje, które pokonacie działając zgodnie ze swoimi wartościami, posiadaną wiedzą, konsekwencją i bezkompromisowością. 22 września Słońce opuści życzliwy znak Panny i wkroczy do Wagi, kierując uwagę na sprawy zawodowe i rozwój kariery. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Saturna ustabilizuje zarobki na równym poziomie i pozwoli zrealizować wyważony budżet.

Mars w życzliwej Pannie przebywa do 15 września, kiedy w dniach od 3 do 9 września utworzy trygon z Plutonem w waszym znaku, nikt was nie pokona, możecie się mierzyć z największymi wyzwaniami, startować w konkurencjach, nikt was nie powstrzyma. Po 15 września sytuacja się zmieni, ponieważ Mars w Wadze straci dużo ze swojej mocy, trygon Marsa do Saturna w ostatnim tygodniu miesiąca pozwoli wam jednak działać skutecznie w sprawach zawodowych.

Przez cały miesiąc Merkury tranzytuje znak Wagi, przechodząc 28 września w bieg wsteczny, będziecie więc dążyć do porozumienia ze współpracownikami i przełożonymi. Między 3 a 6 września trygon Merkurego do Saturna pozwoli ustabilizować zawodowe relacje, co przyniesie sukcesy między 18 a 22 września, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z prominentnym Jowiszem. Ostatnia dekada miesiąca upłynie pod wpływem napiętej kwadratury Merkurego z Plutonem w waszym znaku, w niektórych sprawach okażecie się nieprzejednani.

Wenus w znaku Wagi do 10 września ma szansę poprawić stosunki z przełożonymi oraz współpracownikami, zwłaszcza między 4 a 8 września, kiedy Wenus utworzy trygon z przynoszącym zadowolenie Jowiszem, kwadratura z Plutonem ostrzega jednak, że aby naprawić stosunki, trzeba się będzie bardzo postarać i nauczyć się odpuszczać. 10 września Wenus wstąpi do życzliwego Skorpiona i między 15 a 19 września utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem – sytuacja finansowa zmusi was do oszczędności, niektóre Koziorożce odmówią wsparcia jednemu z przyjaciół. Od 20 do 26 września opozycja Wenus do Urana doprowadzi do rozdźwięku w grupie przyjaciół. Ostatnie dni miesiąca przyniosą niewielką podwyżkę lub dodatkowe zlecenie, pieniądze jednak szybko się rozejdą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *