Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Lwa

Słońce w znaku zorganizowanej Panny przebywa do 22 września, stwarzając okazję do uporządkowania spraw finansowych. Pierwsze dni miesiąca nie zaznaczą się zbyt mocno, ale od 5 do 9 września trygon Słońca do Urana otworzy przed wami niespodziewanie drzwi do poprawy stanu posiadania a nów Księżyca, do którego dojdzie w nocy z 6 na 7 września, stworzy szansę na rozpoczęcie nowego, dobrze płatnego projektu. Zachowajcie ostrożność w dniach 12–16 września, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do zwodniczego Neptuna, bo ktoś może wprowadzić was w błąd lub wręcz oszukać w kwestiach dotyczących zakupu, inwestycji lub lokowania środków finansowych.

Między 15 a 19 września trygon Słońca do Plutona zapowiada zmagania, z których możecie wyjść zwycięsko, jeśli wykażecie się odwagą i postawicie wszystko na jedną kartę, pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 września w Rybach, uświadomi wam jasno, na czym stoicie w kwestiach pieniężnych, wywoła też sporo emocji z tym związanych. 22 września Słońce wkroczy do dyplomatycznej Wagi, kierując uwagę na komunikację oraz wzbudzając zainteresowanie życiem rodzeństwa lub sąsiadów – trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca na długo ustabilizuje wzajemne stosunki.

Trygon Wenus do Jowisza i jednocześnie kwadratura do Plutona zapowiadają między 4 a 8 września inspirujące podróże, spotkania z osobami znanymi i popularnymi, ale również konieczność rezygnacji z niektórych przyjemności, które na dłuższą metę mogą okazać się destrukcyjne. 10 września Wenus opuści przyjazny znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, relacje międzyludzkie ulegną pogorszeniu, zwłaszcza między 15 a 19 września, podczas kwadratury Wenus do Saturna oraz od 20 do 26 września, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do buntowniczego Urana. Jedynie ostatnie dni miesiąca, kiedy Wenus utworzy trygon z Neptunem i kwadraturę z Jowiszem, możecie spodziewać się chwilowej poprawy atmosfery w związkach.

Merkury w życzliwej Wadze przez cały miesiąc sprzyja komunikacji, problemy pojawią się dopiero po 28 września, kiedy wejdzie w retrogradację. Dni od 3 do 6 września, gdy Merkury utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem w przeciwległym znaku Wodnika, okażą się korzystne dla zawierania długoterminowych umów.

Trygon Merkurego do Jowisza między 18 a 22 września, sprzyja zdobywaniu wiedzy, podróżom oraz kontaktom międzynarodowym, jednak napięta kwadratura Merkurego do Plutona w ostatniej dekadzie września zapowiada trudności w dogadaniu się z podwładnymi lub wykonawcami zleceń.

W pierwszej połowie miesiąca Mars w Pannie, zwłaszcza między 3 a 9 września, gdy utworzy trygon z potężnym Plutonem, skłoni do nadmiernych wydatków, po 15 września natomiast, kiedy zawita do życzliwej Wagi, wpłynie na zwiększenie mobilności i poprawi pewność siebie, szczególnie w ostatnim tygodniu miesiąca, gdy znajdzie się w korzystnym aspekcie z wymagającym Saturnem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *