Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Panny

Słońce przebywa w waszym znaku do 22 września, wypełniając was energią i potrzebą zaznaczenia swojej obecności w świecie, dlatego warto wykorzystać ten czas na wszelkie działania sprzyjające samorealizacji. Nów Księżyca w waszym znaku w trygonie do Urana, pozwoli w dniach 5–9 września zreorganizować swoje życie i zacząć coś od nowa, niektóre Panny z dnia na dzień zmienią światopogląd, inne niespodziewanie zdecydują się na podróż zagraniczną i chociaż nagłe zmiany zwykle budzą wasz niepokój, tym razem macie szansę na nich skorzystać.

Między 12 a 16 września opozycja Słońca do Neptuna wzbudzi empatię i współczucie wobec osób potrzebujących, starajcie się jednak dobrze odbierać sygnały, aby nie pomylić prośby o pomoc z chęcią wykorzystania waszej dobrej woli. Od 15 do 19 września trygon Słońca do Plutona uczyni z was osoby niepokonane, gotowe za wszelką cenę osiągnąć swoje cele i skorzystać z okazji do sprawienia sobie przyjemności. 20 września pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Ryb wzbudzi emocje, które będą miały wpływ na stałość związków, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 22 września Słońce opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie uwagę na finansach oraz umowach partnerskich.

Trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca przypomni, że warto uporządkować sprawy dotyczące podwładnych oraz zleconych zadań i rozliczyć się z wykonawcami, to również dobry moment na badania kontrolne i ustalenie długotrwałych terapii.

Merkury w znaku dyplomatycznej Wagi sprzyja przez cały miesiąc negocjacjom finansowym, dopiero po 28 września, kiedy zmieni bieg na wsteczny, mogą pojawić się zmiany w umowach. Od 3 do 6 września trygon Merkurego do Saturna sprzyja ustabilizowaniu zarobków na równym poziomie, chociaż w okolicach 20 września może pojawić się ekstra premia lub intratne zlecenie, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem. Kwadratura Merkurego do Plutona w ostatniej dekadzie miesiąca ostrzega przed żądaniami ze strony dzieci, kochanków lub osób od was zależnych – konfiguracja podpowiada, że nie zamierzacie ich spełnić.

Wenus przebywając do 10 września w znaku Wagi, poprawi sytuację materialną, szczególnie od 4 do 8 września, kiedy znajdzie się w trygonie do Jowisza i w kwadraturze do Plutona. Po przejściu do Skorpiona straci swoją moc, trudniej więc będzie się porozumieć, bo komunikacja może być pełna przemocy. W dniach 15–19 września kwadratura Wenus do Saturna zmusi niektóre Panny do rezygnacji ze słodyczy oraz ulubionych potraw, natomiast opozycja Wenus do Urana od 20 do 26 września pokrzyżuje plany związane z nauczaniem lub podróżowaniem. Ostatnie dni miesiąca przyniosą romantyczne spotkania lub twórcze inspiracje.

Mars przebywający w waszym znaku do 15 września sprzyja aktywnemu działaniu oraz uprawianiu sportów – szczególnie od 3 do 9 września, kiedy utworzy trygon z niepokonanym Plutonem, staniecie się niezwyciężeni, gotowi wygrać każdy rodzaj konkurencji czy walki. 15 września Mars opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, w której jest słaby, niektóre Panny zaczną kompulsywnie wydawać pieniądze, dopiero pod koniec miesiąca uda się ograniczyć wydatki, kiery Mars znajdzie się w trygonie z wymagającym Saturnem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *