Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Raka

Początek miesiąca okaże się bardzo wyczerpujący i emocjonujący, ale w drugiej połowie września czekają was sukcesy finansowe. Słońce do 22 września tranzytuje przyjazny znak Panny, wpływając na większą mobilność i zainteresowanie internetem, a także wprowadzając potrzebę porządkowania rzeczywistości wokół siebie.

Pełnia Księżyca w znaku romantycznych Ryb, do której dojdzie 2 września, rozbudzi nadzieję na porozumienie duchowe w nowej przyjaźni, jaką macie szansę nawiązać na początku miesiąca. Trygon Słońca do Urana pozwoli zaistnieć w mediach społecznościowych, zupełnie nagle zostaniecie dostrzeżeni i pochwaleni, do czego przyczyni się również korzystny aspekt między Merkurym i Wenus. Nie ukoi to serca niektórych Raków, które poczują się samotne i opuszczone, gdy Wenus w waszym znaku znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna.

Między 6 a 18 września Słońce w Pannie utworzy dobroczynne trygony z Jowiszem, Plutonem i Saturnem, co wpłynie na rozwój kontaktów międzyludzkich, zaowocuje spotkaniami, mającymi wpływ na waszą przyszłość, macie szansę teraz stworzyć bardzo pozytywny wizerunek, zwłaszcza, że Słońce w opozycji do Neptuna w Rybach pozwoli skorzystać z intuicji i natchnienia. Nie dajcie się jednak uwieźć pochlebcom, bo nie każde słowo okaże się prawdą.

Nów księżyca, do którego dojdzie 17 września w przyjaznym znaku Panny, obiecuje początek ważnych wydarzeń w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji. 22 września Słońce opuści przyjazną Pannę i wkroczy do Wagi, skupiając uwagę na relacjach w rodzinie.

Wenus pozostanie w waszym znaku do 6 września, warto ten tydzień wykorzystać na rozwój miłości i porozumienia w związkach, co nie będzie łatwe, ponieważ Wenus znajdzie się w opozycji do Saturna i w kwadraturze z Marsem. Niektóre Raki na przekór wszystkiemu sięgną po to, czego pragną, zastanówcie się, czy warto za to płacić wysoką cenę, jaką jest utrata niezależności. 6 września Wenus wkroczy do Lwa, co wpłynie na poprawę finansów. W połowie miesiąca, między 13 a 17 września, Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z wywrotowym Uranem, co może zaowocować sporym i nagłym zyskiem, ale prędzej doprowadzi do straty, jeśli nie zachowacie ostrożności w przelewach internetowych.

Merkury do 5 września w korzystnych aspektach z Wenus w waszym znaku oraz z planetami w przeciwległym Koziorożcu, dopóki przebywa w życzliwej Pannie, pomoże zaplanować zadania związane z podróżami, obecnością w internecie, zakupem sprzętu elektronicznego. Warto wykorzystać mocną pozycję Merkurego do wszystkiego, co służy sprawnej komunikacji. Właśnie teraz jest czas na to, aby nawiązać znajomości, które zaprocentują sukcesem w przyszłości.

5 września Merkury wkroczy do znaku Wagi, zaczniecie więcej czasu poświęcać sprawom domowym, nie zapomnicie jednak o obowiązkach zawodowych. Dni miedzy 15 a 25 września mogą okazać się bardzo nerwowe, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętych aspektach z planetami w Koziorożcu, trudno się będzie porozumieć z osobami reprezentującymi odmienne poglądy.

Mars w znaku Barana do 10 września porusza się w sposób prosty, potem zmieni bieg na wsteczny – popsuje wam trochę krwi na początku miesiąca, kiedy utworzy kwadraturę z Wenus w waszym znaku, oraz pod koniec września, gdy cofając się znajdzie się ponownie w kwadraturze z surowym i nieustępliwym Saturnem – wasze zawodowe plany mogą napotkać opór urzędników lub partnerów biznesowych.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *