Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Bliźniąt

W całym miesiącu najważniejszy okaże się pierwszy tydzień. Do 22 września Słońce przebywa w zapracowanych Rybach, skupiając uwagę na sprawach rodzinnych oraz zawodowych. 2 września pełnia Księżyca w Rybach pomoże dostrzec przeszkody, jakie do tej pory stawały na drodze waszej kariery. Trygon Słońca do Urana zaprocentuje dobrymi pomysłami i rewolucyjnym podejściem do zarządzania czasem. Opozycja Wenus do Saturna zmusi do chwilowych oszczędności, niektórym Bliźniętom uda się trafić coś ekstra na wyprzedażach.

Między 6 a 18 września Słońce utworzy pozytywne aspekty kolejno z planetami przebywającymi w Koziorożcu, czyli Jowiszem, Plutonem i Saturnem, jednocześnie znajdzie się w opozycji do Neptuna – to idealny moment na dokonanie właściwych inwestycji, wzięcia kredytu, pozyskania środków z instytucji wspierających osoby, które straciły na epidemii koronawirusa. Czas ten sprzyja również rozpoczęciu psychoterapii lub zainteresowaniu metafizyką. Okolice nowiu Księżyca w Pannie, do którego dojdzie 17 września, sprzyjają rozpoczynaniu ważnych przedsięwzięć, na których efekty trzeba będzie poczekać.

Merkury, władca waszego znaku, do 5 września przebywa w znaku Panny, gdzie jest bardzo mocny, warto więc wykorzystać ten czas na podejmowanie ważnych decyzji, zwłaszcza, że tworzy w tym czasie szereg pozytywnych aspektów przyciągających życzliwość ludzi i zapewniających trwałość zamierzeniom. 5 września Merkury zmieni znak i wkroczy do przyjaznej Wagi, w której pozostanie do 27 września, co stworzy wiele okazji do dobrej zabawy, wpłynie na rozwój relacji międzyludzkich, poszerzy zakres zainteresowań.

Do konfliktów na tle zarządzania finansami może dojść między 15 a 25 września, kiedy Merkury utworzy napięte aspekty z planetami w Koziorożcu, będzie to jednocześnie bardzo dobry okres dla osób, dążących do samopoznania i rozwoju osobistego.

Szczególną ostrożność zachowajcie w ostatnim tygodniu września, uważajcie na to, co mówicie i robicie, bo nadmiernie aktywny Mars utworzy najpierw opozycję z Merkurym w Wadze, a następnie kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, jakaś przyjaźń może nie wytrzymać napięcia i kłótnia popsuje stosunki.

Wenus do 6 września pozostanie w znaku Raka, następnie przesunie się do życzliwego Lwa, staniecie się bardziej towarzyscy i skłonni do rozrywek. Mars natomiast 10 września zmieni bieg na wsteczny i pod koniec miesiąca zafunduje problemy i ograniczenia, jakich doświadczyliście w ostatnim tygodniu sierpnia.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *